Starší žáci - ježčí zpravodajství

Svítkov na desítku nedosáhl
Svítkov na desítku nedosáhl
Starší žáci08.03.2017

Svítkov v předchozím zápase zabrnkal na nervy dosud neporaženému týmu z Letohradu, když prohrál pouze 2:3. Na Ježkárnu tak dorazil tým Stars velmi dobře naladěný.


Starší žáci nestačili na Autoskláře
Starší žáci nestačili na Autoskláře
Starší žáci07.03.2017

V prvním zápase jara přivítali starší žáci Ježků aspiranta na postup na mistrovství České republiky a to tým Autosklářů z Pardubic. Soupeř si s naším mladým týmem poradil a jednoznačně vyhrál.Starší žáci kategorie, kterou Ježci neměli mít
Starší žáci kategorie, kterou Ježci neměli mít
Starší žáci27.11.2016

Minulý týden zakončili starší žáci Ježků z Heřmanova Městce podzimní část sezóny a tak jsme se zeptali trenéra Ježků Jiřího Kozla, jak tuto část sezóny hodnotí.


J. Pilař – ze Špindlu pro 4 body
J. Pilař – ze Špindlu pro 4 body
Starší žáci23.11.2016

V posledním zápase podzimu potkali starší žáci Sršně ze Svitav. V zápase byli o něco lepším týmem a po právu si tak připsali další tři body. Podzim, tak uzavřeli s 12 body, což rozhodně před sezónou čekal jen málokdo. Kategorie o které se v červnu hlasovalo zda se vůbec pro tento rok přihlásí nadále překvapuje a sbírá body.Jestřábi poraženi i potřetí
Jestřábi poraženi i potřetí
Starší žáci09.11.2016

Potřetí a také naposledy v této sezóně se potkali Ježci a Jestřábi. Potřetí utkání ovládli Ježci, ale tentokrát se vedení nerodilo vůbec lehce.

 


Lekce od Pirátů
Lekce od Pirátů
Starší žáci03.11.2016

Ježíšek přišel ke starším žákům o něco dříve a naděloval opravdu hodně. Nedá se nic dělat musíme se oklepat a zkusit 5. 11. od 10:00 porazit potřetí Přelouč.Jestřábi opět na lopatkách
Jestřábi opět na lopatkách
Starší žáci20.10.2016

Podruhé v řadě nastoupili starší žáci Ježků proti Přelouči, tentokrát však na domácí půdě. Jestřábí sestava čítala o několik jmen více než minule, ta naše stejný počet, ale bylo zde pár zásadních změn, tou největší byla ztráta K. Dufka, za kterého naskočil v obranné řadě J. Sedlák (přípravkář) a opět utvořil s L. Kozlem zřejmě nejmenší obrannou dvojici ve starších žácích.


Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci11.10.2016

Netradičně v pondělí se utkali starší žáci dvou mužstev, která dosud nebodovala. Ježci se do Jestřábů zakousli přímo ukázkově a připsali si první tři body. Za týden opět v pondělí, tedy 17.10., se opět utkají od 18:00 u nás doma tedy v Aréně Ježkárna.Marodka starších žáků tým nezastavila
Marodka starších žáků tým nezastavila
Starší žáci06.10.2016

Mezi utkáními mladších žáků se odehrálo utkání žáků starších, ale soupiska se změnila pouze kosmeticky, hlavně obránci měli napilno když celé utkání starších žáků odehráli pouze ve třech.


1:13 přesto spokojeni
1:13 přesto spokojeni
Starší žáci21.09.2016

Do Ježkárny přijel jeden z favoritů MČR starších žáků a to Autosklo HAK Pardubice. Soupeř po většinu zápasu vyučoval, ale naši hráči nic nevzdali a odměnou jim bylo v celku příznivé skóre.