Starší žáci - ježčí zpravodajství

Starší žáci v Přelouči bez bodu
Starší žáci v Přelouči bez bodu
Starší žáci17.10.2017

Přeloučské Nagano - tak označil zápas s Ježky web Jestřábů. Není se čemu divit klub, který na výhru ve starších žácích čeká nějaký ten rok porazil bohužel právě Ježky. Ježci v loňské sezóně porazili Jestřábi ve všech třech případech a zjednodušeně řečeno i přes to že byli v daleko slabší sestavě - to co však loni zdobilo Ježky bojovnost a zarputilost si pro tento zápas převzal soupeř a vyhrál dá se říct zaslouženě 4:3.


Starší žáci za tři body
Starší žáci za tři body
Starší žáci11.10.2017

Starší žáci tentokrát na domácí půdě porazili Letohrad a získali tak první tři body do tabulky.Svítkov ubránil neporazitelnost
Svítkov ubránil neporazitelnost
Starší žáci03.10.2017

Před týdnem si připsal proti Ježkům 5 bodů pirát Rakovský, nyní starší žáky srazili 4 body L. Novotného. Zatím starší žáky straší více jednotlivci než celé týmy...o nadcházejícím víkendu k nám zajíždí Letohrad - doufejme, že nebudeme za týden číst o Bečkovi či Cibulkovi.


Rakovský a jeho Piráti loupili na Ježkárně
Rakovský a jeho Piráti loupili na Ježkárně
Starší žáci29.09.2017

I druhý pokus starších žáků získat první body do tabulky se nepovedl. Největší podíl na ztrátě bodů měl Pirát Rakovský.Starší žáci začali soutěž porážkou
Starší žáci začali soutěž porážkou
Starší žáci19.09.2017

Svoji soutěž již odstartovali i starší žáci a začátek to byl opravdu tvrdý. Narazili totiž na Autosklo HAK Pardubice, které pasoval trenér Ježků na hlavního favorita soutěže. Zřejmě se moc nemýlil, ačkoliv po jednom zápase dělat závěry by bylo asi unáhlené.


Ježci proti Kozlům
Ježci proti Kozlům
Starší žáci16.08.2017

Na závěr hokejbalového soustředění se povedlo sehnat netradičního soupeře a to hokejisty SC Kolín, kteří mají ve znaku Kozla. Že šlo o velmi kvalitního soupeře a tím dobrou přípravu před sezónou není pochyb.Zvítězili i když nevyhráli...
Zvítězili i když nevyhráli...
Starší žáci16.04.2017

Bez dovolenkářů, bez nemocných, bez hráčů kteří nechtějí pomoci starším žákům jsme se vydali v počtu 8 hráčů do Svitav – tedy 7 hráčů v poli a brankář. Jenže Ježky jen tak něco nezlomí.


Přijela mašina z Letohradu
Přijela mašina z Letohradu
Starší žáci13.04.2017

Nezastavitelná mašina z Letohradu přijela na Ježkárnu a ukázala proč, že vévodí tabulce regionu Východ. Ježci můžou být pyšní na dva góly vstřelené do jejich sítě, jelikož to se moc týmům zatím nepodařilo.Starší žáci rekordní výhrou sestřelili Brno
Starší žáci rekordní výhrou sestřelili Brno
Starší žáci06.04.2017

S Brnem starší žáci celou soutěž začali a to loni ještě o letních prázdninách, kdy s nimi sehráli dva vyrovnané duely, ale v obou nakonec brali body Bulldoci. Ježci jim chtěli tyto dva zápasy oplatil a povedlo se jim to více než dobře.


Jen tři tyčky
Jen tři tyčky
Starší žáci14.03.2017

Starší žáci po první třetině sice prohrávali 0:1, ale zároveň již vedli 3:0 na tyčky a tak věřili, že ve zbytku utkání prolomí střeleckou smůlu a vyhrají. Střelecky se však i nadále prosazovali pouze Sršni a tak si odvezli do Svitav všechny tři body.