Starší žáci - ježčí zpravodajství

Starší žáci rekordní výhrou sestřelili Brno
Starší žáci rekordní výhrou sestřelili Brno
Starší žáci06.04.2017

S Brnem starší žáci celou soutěž začali a to loni ještě o letních prázdninách, kdy s nimi sehráli dva vyrovnané duely, ale v obou nakonec brali body Bulldoci. Ježci jim chtěli tyto dva zápasy oplatil a povedlo se jim to více než dobře.


Jen tři tyčky
Jen tři tyčky
Starší žáci14.03.2017

Starší žáci po první třetině sice prohrávali 0:1, ale zároveň již vedli 3:0 na tyčky a tak věřili, že ve zbytku utkání prolomí střeleckou smůlu a vyhrají. Střelecky se však i nadále prosazovali pouze Sršni a tak si odvezli do Svitav všechny tři body.Svítkov na desítku nedosáhl
Svítkov na desítku nedosáhl
Starší žáci08.03.2017

Svítkov v předchozím zápase zabrnkal na nervy dosud neporaženému týmu z Letohradu, když prohrál pouze 2:3. Na Ježkárnu tak dorazil tým Stars velmi dobře naladěný.


Starší žáci nestačili na Autoskláře
Starší žáci nestačili na Autoskláře
Starší žáci07.03.2017

V prvním zápase jara přivítali starší žáci Ježků aspiranta na postup na mistrovství České republiky a to tým Autosklářů z Pardubic. Soupeř si s naším mladým týmem poradil a jednoznačně vyhrál.Starší žáci kategorie, kterou Ježci neměli mít
Starší žáci kategorie, kterou Ježci neměli mít
Starší žáci27.11.2016

Minulý týden zakončili starší žáci Ježků z Heřmanova Městce podzimní část sezóny a tak jsme se zeptali trenéra Ježků Jiřího Kozla, jak tuto část sezóny hodnotí.


J. Pilař – ze Špindlu pro 4 body
J. Pilař – ze Špindlu pro 4 body
Starší žáci23.11.2016

V posledním zápase podzimu potkali starší žáci Sršně ze Svitav. V zápase byli o něco lepším týmem a po právu si tak připsali další tři body. Podzim, tak uzavřeli s 12 body, což rozhodně před sezónou čekal jen málokdo. Kategorie o které se v červnu hlasovalo zda se vůbec pro tento rok přihlásí nadále překvapuje a sbírá body.Jestřábi poraženi i potřetí
Jestřábi poraženi i potřetí
Starší žáci09.11.2016

Potřetí a také naposledy v této sezóně se potkali Ježci a Jestřábi. Potřetí utkání ovládli Ježci, ale tentokrát se vedení nerodilo vůbec lehce.

 


Lekce od Pirátů
Lekce od Pirátů
Starší žáci03.11.2016

Ježíšek přišel ke starším žákům o něco dříve a naděloval opravdu hodně. Nedá se nic dělat musíme se oklepat a zkusit 5. 11. od 10:00 porazit potřetí Přelouč.Jestřábi opět na lopatkách
Jestřábi opět na lopatkách
Starší žáci20.10.2016

Podruhé v řadě nastoupili starší žáci Ježků proti Přelouči, tentokrát však na domácí půdě. Jestřábí sestava čítala o několik jmen více než minule, ta naše stejný počet, ale bylo zde pár zásadních změn, tou největší byla ztráta K. Dufka, za kterého naskočil v obranné řadě J. Sedlák (přípravkář) a opět utvořil s L. Kozlem zřejmě nejmenší obrannou dvojici ve starších žácích.


Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci11.10.2016

Netradičně v pondělí se utkali starší žáci dvou mužstev, která dosud nebodovala. Ježci se do Jestřábů zakousli přímo ukázkově a připsali si první tři body. Za týden opět v pondělí, tedy 17.10., se opět utkají od 18:00 u nás doma tedy v Aréně Ježkárna.