Starší žáci - ježčí zpravodajství

Hradec narazil
Hradec narazil
Starší žáci29.03.2018

Po debaklu na hřišti Autoskla si Ježci smlsli na Hradeckých Pirátech.


Starší žáci nestačili na Autosklo
Starší žáci nestačili na Autosklo
Starší žáci19.03.2018

Starší žáci zajížděli v hodně okleštěné sestavě do Polabin, když chybělo hned 5 hráčů základní sestavy, z toho hned 4 obránci. Byli povolání mladší žáci, kteří se rozhodně neztratili a Ondřej Hladký jako jeden z nich vstřelil premiérovou branku za starší žáky.Mladší dorost? Zřejmě ano!
Mladší dorost? Zřejmě ano!
Starší žáci13.03.2018

Schůzka rodičů na konci února naznačila, že pro příští sezónu by se dalo počítat s přihlášením kategorie mladšího dorostu. Pokud by se to povedlo, tak Ježci přidají další mládežnickou kategorii a jako vůbec poprvé by se představili v 6 kategoriích.


Starší žáci začínají 17.3.
Starší žáci začínají 17.3.
Starší žáci12.03.2018

V sobotu 17. 3. startuje soutěž starších žáků. Do kompletní sestavy budou mít Ježci daleko díky končícím jarním prázdninám i tak budou chtít Autosklo, které se rve o první místo potrápit.U14 ČR a U15 Pardubického kraje
U14 ČR a U15 Pardubického kraje
Starší žáci12.01.2018

Hráče žáků čekají další boje o sestavu ve výběrech U14 České republiky a U15 Pardubického kraje.


Hodnocení podzimu - starší žáci
Hodnocení podzimu - starší žáci
Starší žáci17.12.2017

Podzimní část zhodnotil i trenér Jiří Kozel pro www.hokejbal-vychod.czJežci smetli Jestřáby
Ježci smetli Jestřáby
Starší žáci25.11.2017

Před měsícem starší žáci Ježků trošku nečekaně prohráli s  Přeloučí. Trenér Jiří Kozel však předpovídal, že to zdaleka nebudou pro Přelouč poslední body, které v lize starších žáků získají. Nemýlil se v minulém kole loupili dokonce proti Svítkovu, který do té doby vévodil celé soutěži.


Ježci porazili Jeleny
Ježci porazili Jeleny
Starší žáci16.11.2017

Starší žáci v minulém kole obrali lídra tabulky ze Svítkov o bod a to hlavně díky povedené třetí třetině, kdy smazali manko tří gólů. Nyní se jim povedlo v poslední třetině zápas otočit proti Letohradu.Stíhací jízda
Stíhací jízda
Starší žáci07.11.2017

První tým tabulky ligy starších žáků ze Svítkova zavítal do arény Ježkárna. I přes převahu Ježků si dokázal vytvořit tříbrankový rozdíl o který však přišel ve třetí třetině, kdy se Ježci nadechli k velkému obratu, bohužel ho nedotáhli a trestná střílení vyhrál Svítkov. Bod však za těchto okolností není vůbec špatný.


Střílí, střílí, ale nevyhrávají
Střílí, střílí, ale nevyhrávají
Starší žáci27.10.2017

Už je to pro starší žáky obehraná písnička - svého soupeře opět přestříleli, ale opět tahali více míčků ze své sítě a díky tomu opět prohráli, tentokrát 2:3 s Autosklem.