Starší žáci - ježčí zpravodajství

Starší žáci čtvrtí
Starší žáci čtvrtí
Starší žáci15.05.2018

Starší žáci mohli nakonec jarní části ještě zabojovat o třetí příčku, ale v cestě jim stál Letohrad a hlavně 4gólový J. Bečka a tak na tým Ježků zbyla pouze nepopulární "brambora". Pro příští rok tuto kategorii opouští pouze tři hráči, kteří budou bojovat po boku svých mladších spoluhráčů v nově utvořeném týmu mladšího dorostu.


Svítkov přijel připraven
Svítkov přijel připraven
Starší žáci07.05.2018

Starší žáci po dvou přesvědčivých výhrách vstoupili do utkání rozpačitě, ale postupem času se soupeřem dorovnali krok, ale k bodům bylo daleko. Největší rozdíl byl ve využívání šancí, kde je Svítkov nekompromisní.Víkend za 6 bodů
Víkend za 6 bodů
Starší žáci03.05.2018

Starší žáky čekaly díky předehrávce o víkendu dva zápasy a připsali si na své konto plný počet bodů. Díky povedenému víkendu se tak vyšvihli na třetí příčku tabulky regionu Východ. Letohrad má však zápas k dobru a o nadcházejícím víkendu, tak může Ježkům zase utéci. Ježky navíc čeká velmi silný Svítkov, který ještě pokukuje po první příčce a nebude tak chtít zaváhat.


Ani na počtvrté to nevyšlo
Ani na počtvrté to nevyšlo
Starší žáci24.04.2018

Od tohoto soupeře starší žáci dvakrát jako hosté schytali debakl, ale v domácích utkáních sahali vždy po bodech, bohužel ani tentokrát to nestačiloDalší vítězství starších žáků
Další vítězství starších žáků
Starší žáci20.04.2018

Při přechodu na asfalt si hodně hráčů stěžuje na kde co. Tentokrát to však měli hráči zakázáno a mohli nadávat až jen v případě vítězství při opačném výsledkuby mohli nadávat jen sobě.


Krutě, ale spravedlivě
Krutě, ale spravedlivě
Starší žáci11.04.2018

Ježčí starší žáci pomalu stahují Letohrad na 3. místě a dokázal je i potřetí porazit, když rozhodli o zisku třech bodů až 8 vteřin před koncem.Svítkov potvrdil suverenitu
Svítkov potvrdil suverenitu
Starší žáci05.04.2018

Svítkov v jarní části ještě neklopítl a nic na tom nezměnili ani Ježci, kteří jim byli zatím nejlepším soupeřem.


Hradec narazil
Hradec narazil
Starší žáci29.03.2018

Po debaklu na hřišti Autoskla si Ježci smlsli na Hradeckých Pirátech.Starší žáci nestačili na Autosklo
Starší žáci nestačili na Autosklo
Starší žáci19.03.2018

Starší žáci zajížděli v hodně okleštěné sestavě do Polabin, když chybělo hned 5 hráčů základní sestavy, z toho hned 4 obránci. Byli povolání mladší žáci, kteří se rozhodně neztratili a Ondřej Hladký jako jeden z nich vstřelil premiérovou branku za starší žáky.


Mladší dorost? Zřejmě ano!
Mladší dorost? Zřejmě ano!
Starší žáci13.03.2018

Schůzka rodičů na konci února naznačila, že pro příští sezónu by se dalo počítat s přihlášením kategorie mladšího dorostu. Pokud by se to povedlo, tak Ježci přidají další mládežnickou kategorii a jako vůbec poprvé by se představili v 6 kategoriích.