Starší žáci - ježčí zpravodajství

Dorost doma umí
Dorost doma umí
Starší žáci24.09.2019

I třetí domácí představení dorostenců skončilo vítězstvím Ježků. Příští víkend zajíždí dorost poprvé k venkovnímu utkání, ale né příliš daleko soupeřem mu budou Jestřábi z Přelouče.


Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci24.09.2019

První setkání těžkých vah v kategorii starších žáků přineslo utkání Ježků proti Svítkovu. Všechny body brali Ježci a teď hurá na Autosklo "A".Sršni tlaku domácích neodolali
Sršni tlaku domácích neodolali
Starší žáci18.09.2019

Sršni dlouho odolávali tlaku Ježků, ale ve třetí třetině se povedlo gólově odskočit a další tři bodíky zůstaly na Ježkárně.


Starší žáci rezervu Pardubic rozstříleli 13:0
Starší žáci rezervu Pardubic rozstříleli 13:0
Starší žáci09.09.2019

Starší žáky v úvodním kole čekal B tým Autoskla složený převážně z hráčů mladší věkové kategorie. Zápas tak byl plně v režii našeho celku.Ježci vicemistři České republiky
Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019

Druzí v České republice, nebo vicemistři co zní lépe? To není rozhodující. Generace hráčů, která se učila a ještě dva roky zpět dokázala od Hradce Králové dostat přes 30 gólů, dorostla v neskutečnou partu táhnoucí za jeden provaz. Poctivě trénovat a nic nevypustit a nedělat z toho vědu to je recept. A myslíte si, že mají hokejbalu letos již dost a sezóna jim skončila? Ani, náhodou někteří se divili proč do začátku prázdnin chceme trénovat již jen 2x týdně...no snad jim to nějak vysvětlím ;o)


Ježci jedou na MČR
Ježci jedou na MČR
Starší žáci28.05.2019

Pro devět hráčů začal víkendový program již netradičně pátečním utkáním v Letohradu, kde si museli odehrát předehrávku extraligy dorostu a podlehli Jelenům 1:2, ačkoliv v poslední minutě zavřeli soupeře při hře bez brankáře. Následně přejeli do České Třebové odkud odcestovali vlakem do Karviné a kolem půlnoci byli na pokojích. Druhý den pak rozehráli turnaj ve velkém stylu, kdy dokázali vyhrát všechna čtyři utkání.Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019

Starší žáci v posledním zápase sice prohráli na nájezdy, ale 2. místo jim již nikdo nesebere. Kvalifikační turnaj, který se hraje 25. a 26.5. rozhodne zda se podívají ještě dál...držíme palce.


Druhé místo pojištěno
Druhé místo pojištěno
Starší žáci10.05.2019

Zápas na náhradním hřišti ve Svitavách se Ježkům až tolik nepovedl, ale důležitý je výsledek a tři body. Ty zajistili Ježkům jistotu druhého místa v regionu a postup na kvalifikační turnaj mistrovství České republiky.Hradec ani na potřetí nevstřelil Ježkům branku
Hradec ani na potřetí nevstřelil Ježkům branku
Starší žáci02.05.2019

Starší žáci potřetí vynulovali Hradec Králové, který jim za tři zápasy nedokázal vstřelit ani jednu branku (výsledky 4:0,1:0,4:0)


Ježci porazili Svítkov
Ježci porazili Svítkov
Starší žáci02.05.2019

Ježci dokázali obrat o všechny body lídra soutěže a druhé místo v tabulce regionu Východ se hodně přiblížilo. To jim zajistí účast na kvalifikačním turnaji na mistrovství České republiky.