Starší žáci - ježčí zpravodajství

Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci16.10.2019

První třetina soutěže je za staršími žáky. Bilanci prozatím mají obdivuhodnou a to 6 utkání 6 výher při skóre 52:9. Nelze však usnout na vavřínech je potřeba dál pracovat!


Útočník brankářem
Útočník brankářem
Starší žáci01.10.2019

Souboj neporažených, tak by se dal nazvat zápas, který se odehrál v Polabinách a tak bylo jisté, že po něm již bude tento titul užívat jen jeden tým a tím jsou Ježci, kteří dokázali soupeře porazit, ačkoliv v brance zaskočil útočník P. Vašák.Dorost doma umí
Dorost doma umí
Starší žáci24.09.2019

I třetí domácí představení dorostenců skončilo vítězstvím Ježků. Příští víkend zajíždí dorost poprvé k venkovnímu utkání, ale né příliš daleko soupeřem mu budou Jestřábi z Přelouče.


Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci24.09.2019

První setkání těžkých vah v kategorii starších žáků přineslo utkání Ježků proti Svítkovu. Všechny body brali Ježci a teď hurá na Autosklo "A".Sršni tlaku domácích neodolali
Sršni tlaku domácích neodolali
Starší žáci18.09.2019

Sršni dlouho odolávali tlaku Ježků, ale ve třetí třetině se povedlo gólově odskočit a další tři bodíky zůstaly na Ježkárně.


Starší žáci rezervu Pardubic rozstříleli 13:0
Starší žáci rezervu Pardubic rozstříleli 13:0
Starší žáci09.09.2019

Starší žáky v úvodním kole čekal B tým Autoskla složený převážně z hráčů mladší věkové kategorie. Zápas tak byl plně v režii našeho celku.Ježci vicemistři České republiky
Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019

Druzí v České republice, nebo vicemistři co zní lépe? To není rozhodující. Generace hráčů, která se učila a ještě dva roky zpět dokázala od Hradce Králové dostat přes 30 gólů, dorostla v neskutečnou partu táhnoucí za jeden provaz. Poctivě trénovat a nic nevypustit a nedělat z toho vědu to je recept. A myslíte si, že mají hokejbalu letos již dost a sezóna jim skončila? Ani, náhodou někteří se divili proč do začátku prázdnin chceme trénovat již jen 2x týdně...no snad jim to nějak vysvětlím ;o)


Ježci jedou na MČR
Ježci jedou na MČR
Starší žáci28.05.2019

Pro devět hráčů začal víkendový program již netradičně pátečním utkáním v Letohradu, kde si museli odehrát předehrávku extraligy dorostu a podlehli Jelenům 1:2, ačkoliv v poslední minutě zavřeli soupeře při hře bez brankáře. Následně přejeli do České Třebové odkud odcestovali vlakem do Karviné a kolem půlnoci byli na pokojích. Druhý den pak rozehráli turnaj ve velkém stylu, kdy dokázali vyhrát všechna čtyři utkání.Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019

Starší žáci v posledním zápase sice prohráli na nájezdy, ale 2. místo jim již nikdo nesebere. Kvalifikační turnaj, který se hraje 25. a 26.5. rozhodne zda se podívají ještě dál...držíme palce.


Druhé místo pojištěno
Druhé místo pojištěno
Starší žáci10.05.2019

Zápas na náhradním hřišti ve Svitavách se Ježkům až tolik nepovedl, ale důležitý je výsledek a tři body. Ty zajistili Ježkům jistotu druhého místa v regionu a postup na kvalifikační turnaj mistrovství České republiky.