Starší žáci - ježčí zpravodajství

Příští rok bych se chtěl dostat do reprezentace U16, netají se ambicemi Vít Musílek
Příští rok bych se chtěl dostat do reprezentace U16, netají se ambicemi Vít Musílek
Starší žáci28.03.2020

O tom, že se dobrý hokejbal s názvem Ježci nehraje jen v mužské soutěži, ale také v mládežnických kategoriích, svědčí i první příčka našich starších žáků ve východočeské skupině. A samozřejmě i loni titul vicemistrů ČR. Já si tedy pro změnu vybral teď pro rozhovor jednoho z hlavních opor žákovské, ale i dorostenecké kotageorie, a to Vítka Musílka.

Co o sobě a o sezóně prozradil Vítek nechám už jen na něm.


Jak tým bez ambicí k vítězství přišel
Jak tým bez ambicí k vítězství přišel
Starší žáci23.03.2020

Možná, že letošní sezónu zakončil právě turnaj ve Svítkově, který starší žáci Ježků vyhráli, ačkoliv by si zřejmě před turnajem na sebe nevsadili. Sestava byla v hodně improvizované podobě, když chybělo v sestavě hned 7 hráčů, kteří za starší žáky jindy nastupují. Ti starší byli nemocní a ti mladší zase nastupovali za U13 Pardubického kraje, takže se stali našimi soupeři. Samozřejmě i většina soupeřů nebyla ve stoprocentním složení.

 Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci19.11.2019

Osm zápasů trvala vítězná šňůra Ježků, kterou nyní utnul Svítkov. Ježci a Svítkov tak mají na kontě stejný počet bodů a Ježci vedou tabulku pouze o skóre.


Starší žáci poprvé vyzkoušeli halu ve Svitavách
Starší žáci poprvé vyzkoušeli halu ve Svitavách
Starší žáci13.11.2019

I ve Svitavské hale se starším žákům dařilo a pokřtili ji hned devíti góly. Prosadil se i nováček v dresu Ježků Kryštof Kuneš.Starší žáci začali odvety vítězně
Starší žáci začali odvety vítězně
Starší žáci07.11.2019

V brance starších žáků se objevil mladší žák, to samo o sobě by nebylo tak zvláštní, ale byl to útočník J. Málek.


Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci16.10.2019

První třetina soutěže je za staršími žáky. Bilanci prozatím mají obdivuhodnou a to 6 utkání 6 výher při skóre 52:9. Nelze však usnout na vavřínech je potřeba dál pracovat!Útočník brankářem
Útočník brankářem
Starší žáci01.10.2019

Souboj neporažených, tak by se dal nazvat zápas, který se odehrál v Polabinách a tak bylo jisté, že po něm již bude tento titul užívat jen jeden tým a tím jsou Ježci, kteří dokázali soupeře porazit, ačkoliv v brance zaskočil útočník P. Vašák.


Dorost doma umí
Dorost doma umí
Starší žáci24.09.2019

I třetí domácí představení dorostenců skončilo vítězstvím Ježků. Příští víkend zajíždí dorost poprvé k venkovnímu utkání, ale né příliš daleko soupeřem mu budou Jestřábi z Přelouče.Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci opět stoprocentní
Starší žáci24.09.2019

První setkání těžkých vah v kategorii starších žáků přineslo utkání Ježků proti Svítkovu. Všechny body brali Ježci a teď hurá na Autosklo "A".


Sršni tlaku domácích neodolali
Sršni tlaku domácích neodolali
Starší žáci18.09.2019

Sršni dlouho odolávali tlaku Ježků, ale ve třetí třetině se povedlo gólově odskočit a další tři bodíky zůstaly na Ježkárně.