Starší žáci - ježčí zpravodajství

Svítkov opět úspěšnější
Svítkov opět úspěšnější
Starší žáci12.11.2018

Podruhé se utkali Ježci proti Svítkovu a opět byl úspěšnější Pardubický tým.


Střelci se činili
Střelci se činili
Starší žáci18.10.2018

Bývalo to i naopak, když stejní hráči kdysi razili cestu ve starší kategorii.Starší žáci kradli u Pirátů
Starší žáci kradli u Pirátů
Starší žáci09.10.2018

Starším žákům se povedlo naplnit roli favorita a ukradli Pirátům všechny tři body.


Minipřípravka u Pirátů na turnaji
Minipřípravka u Pirátů na turnaji
Starší žáci03.10.2018

U Pirátů v Hradci Králové se mnipřípravce dařilo jak výsledkově, tak i herně.Soupeř z Polabin
Soupeř z Polabin
Starší žáci02.10.2018

Starší žáci přivítali doma další Pardubický tým, tentokrát z Polabin.


BeatCup - turnaj starších žáků
BeatCup - turnaj starších žáků
Starší žáci29.05.2018

Když přišla nabídka ze strany Hostivaře si trošku protáhnout sezónu starších žáků a zúčastnit se BeatCupu neváhali jsme ani chviličku a ihned účast potvrdili. Hostivař takovéto akce prostě umí a pro hráče to je taková odměna za sezónu, že mohou zase potkat jiné soupeře. Turnaj splnil očekávání, ozvučení turnaje, ocenění a super dva soupeři stáli za těch pár kilometrů navíc.Pozvánky do U14 ČR
Pozvánky do U14 ČR
Starší žáci17.05.2018

Ve sváteční den 8. 5. se v malé pardubické hokejové aréně odehrál turnaj výběrů U14 ČR, U15 Pardubického kraje, mladšího dorostu Svítkova a Svitav. Na turnaji se představilo hned 7 hráčů z řad Ježků. Brankově se prosadil 2x L. Kozel a 1x V. Vohralík. Pozvánky obdržely V. Šmíd, V. Musílek a jako náhradník J. Pilař.


Starší žáci čtvrtí
Starší žáci čtvrtí
Starší žáci15.05.2018

Starší žáci mohli nakonec jarní části ještě zabojovat o třetí příčku, ale v cestě jim stál Letohrad a hlavně 4gólový J. Bečka a tak na tým Ježků zbyla pouze nepopulární "brambora". Pro příští rok tuto kategorii opouští pouze tři hráči, kteří budou bojovat po boku svých mladších spoluhráčů v nově utvořeném týmu mladšího dorostu.Svítkov přijel připraven
Svítkov přijel připraven
Starší žáci07.05.2018

Starší žáci po dvou přesvědčivých výhrách vstoupili do utkání rozpačitě, ale postupem času se soupeřem dorovnali krok, ale k bodům bylo daleko. Největší rozdíl byl ve využívání šancí, kde je Svítkov nekompromisní.


Víkend za 6 bodů
Víkend za 6 bodů
Starší žáci03.05.2018

Starší žáky čekaly díky předehrávce o víkendu dva zápasy a připsali si na své konto plný počet bodů. Díky povedenému víkendu se tak vyšvihli na třetí příčku tabulky regionu Východ. Letohrad má však zápas k dobru a o nadcházejícím víkendu, tak může Ježkům zase utéci. Ježky navíc čeká velmi silný Svítkov, který ještě pokukuje po první příčce a nebude tak chtít zaváhat.