Starší žáci22.10.2021Jiří KozelPřečteno: 251x

Starší žáci poprvé za tři body

Starší žáci - kategorie nad kterou viselo před sezónou nejvíce otazníků a řešilo se zda se soutěž vůbec přihlásí nastoupila poprvé na kompletní tři řady, povedlo se totiž získat pár nových hráčů a Ježci se také mohou vždy spolehnout na vydatnou pomoc z kategorie mladších žáků, která navíc toto utkání rozhodla, když všechny čtyři góly vstřelili právě hráči této věkové skupiny.

Ježci Heřmanův Městec : TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 : 2 (1:0,0:1,3:1), střely 27:12

 

Jiří Kozel: "Poprvé jsme mohli nastoupit na tři kompletní řady. Soupeř přijel také v početnější sestavě než u něho bylo zvykem v minulých zápasech a tak se čekala vyrovnaná bitva. Začátek utkání nám celkem vyšel a tlačili jsme se často do zakončení. Za aktivitu jsme byli odměněni brankou J. Peřiny. Po vstřelení branky jsme ještě chvilku zůstali aktivnějším týmem, ale soupeř začal pomalu zjišťovat, že i my jsme v obraně zranitelní a čím dál víc vystrkoval růžky. V druhém dějství jsme navíc začali kupit chyby a v bráně se musel vytáhnout S. Boháč. Na jednu z dorážek však nestačil a Lokomotiva vyrovnala. Před třetí třetinou jsme si řekli, že nebudeme vymýšlet nějaké stahování hry na několik vyvolených a buď to urveme jako tým a nebo jako tým prohrajeme. Musíme však rozhodně změnit nasazení, které v prostřední části nebylo nejlepší. Povedlo se a navíc jsme byli odměněni i brankou, kterou nejprve vstřelil opět J. Peřina a v dalších dvou minutách dvakrát zvedl naše ruce nad hlavu T. Roztočil. Zase se projevilo, jak na nás dokáže zapůsobyt vstřelený gól - najednou jsme nebyli k udržení. V závěru utkání sice soupeř vstřelil druhou branku, ale víc jsme mu nedovolili. Jsem rád, že jsem před sezónou odmítl nabídky hráčů od Přelouče a Hradce Králové...sice jsme mohli být daleko silnější, ale takhle dostanou daleko větší prostor naši hráči. Ti starší musí máknout a nespoléhat na to, že jim to vyhraje někdo jiný a ti mladší dostávají zase školu od starších, kterou navíc prodávají v mladší kategorii."

 

Sestava:

Boháč (Slaný): Mareček, Zavadil, Švadlenka, Kolář, Málek, Licek, Němeček, Řivnáč, Starý, Roztočil, Vodehnal, Peřina, Louvar, Kozel, Horálek

 

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
20.11.21 - 10:00
Heřmanův Městec
Pardubice MODRÁLiga starších žáků 2021-2022Starší žáci

nejbližší ZÁPAS

Liga starších žáků 2021-2022
logo SK Hokejbal Letohrad Letohrad - logo Ježci Heřmanův Městec Starší žáci
12.03.2022
09:30

poslední ČLÁNKY

»Starší žáci zvládli penaltový rozstřel
Starší žáci26.10.2021
»Zápas jako na houpačce
Starší žáci12.10.2021
»Svítkov ukázal proč soutěž vede
Starší žáci06.10.2021
»Ježci podlehli Jelenům
Starší žáci21.09.2021
»Starší žáci odehráli tři vyrovnaná utkání ve Svitavách
Starší žáci17.06.2021