Muži B14.04.2022Štěpán ŠídloPřečteno: 453x

Rezerva vstoupila do nadstavby důležitou výhrou

Předem šlo jen stěží odhadnout, co od zápasu s Třebovou očekávat. Naše vzájemné duely bývají různorodé. V minulosti jsme dokázali Třebovou porazit, nicméně inkasovali jsme i velkou porážku. Věděli jsme, že je důležité vydat ze sebe maximum a snažit se zápas vyhrát, protože každý bod je důležitý a pro nadcházející play-off možná rozhodující.

Ježci HM B v. TJ Lokomotiva Č.Třebová B  6:3  (1:1, 4:1, 1:1)

Nastupovali jsme ve složení na tři pětky. Bránu tentokrát hájil Robin Padyšák, který byl dosud viděn spíše v poli. "Pady" se příležitosti zhostil s grácií a snažil se dělat vše pro to, abychom zápas dotáhli do vítězného konce. 
 
Zpočátku působilo utkání velice vyrovnaně. Během první periody jsme vstřelili pouhou jednu branku zásluhou juniora Lukáše Kozla, který svou rychlostí a přesností přechytračil soupeře. Rovněž Lokomotiva 1x skórovala a tak první třetina končila za stavu 1:1. 
 
Druhá část zápasu byla gólově bohatší a naštěstí především na naší straně. Během následujících minut jsme dokázali soupeři odskočit o tři branky a vytvořit si tak dostatečný náskok do závěrečné fáze utkání. Zatímco Česká Třebová na své konto přidala pouhou jednu branku navíc, za Ježky dával gól opět Kozel Lukáš a dále Macenauer Dominik, Šídlo Štěpán a Drápalík Martin. 
 
Třetí třetina už žádné zásadní změny nepřinesla. Jak na stranu hostů, tak na naši stranu přibyla ještě jedna proměněná branka, o kterou se za nás postaral Macenauer. Nutno podotknout, že oba góly Dominika v tomto zápase přilákaly nejednoho fanouška a zaručeně i fanynku. 
 
Za stavu 6:3 zápas končí, získáváme další body, díky kterým máme příznivější vyhlídky do play-off.