Muži B27.11.2019Lucie StaráPřečteno: 460x

Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení

Stějně jako předchozí utkání s Jokeritem i s Opatovicemi rohodlo až prodloužení ve kterém se prosadil ten samý hráč M. Čejgl.

Opatovice nad Labem : Ježci Heřmanův Městec 2 : 3 pp (0:1,2:1,0:0-0:1)

Branky: Macenauer, Mlejnek, Čejgl

 

Soupeři z Opatovic se v dosavadním průběhu sezóny dle výsledků poměrně trápili. O to víc pro ně bylo důležité dát do zápasu maximum a urvat body. 

 
Zatímco soupeř dělal vše pro to, aby v utkání uspěl, my jsme se povětšinou trápili a nedokázali jsme proměnit ani několik tutovek. V 8. minutě nás do vedení poslal Dominik Macenauer. Další úspěšné zakončení si na své konto připsal v 19. minutě Kamil Mlejnek, který nás zas a znovu přesvědčil o svých kvalitách a umu. I přes vedení 2:0 však zápas z naší strany postrádal dravost a chuť. Následující minuty patřily Opatkám. Snažily se využít každou příležitost a v průběhu druhé i třetí periody nás přehrály. Poslední minuty utkání se dohrávály za vyrovnaného stavu 2:2. 
 
Stejně jako v minulém zápase s Chrudimí, tak i tentokrát, dospěla hra do prodloužení. Do něj jsme nastoupili v oslabeném počtu, neboť hrací pole opustil Šídlo, který za svůj výbuch emocí inkasoval osobní trest. Naštěstí se po více neúspěšných příležitostech v dnešním duelu konečně přesně trefil Martin Čejgl, čímž se historie opakuje a znovu je to on, kdo v prodloužení rozhoduje o naší výhře.

Zisk těchto dvou bodů nám zajistil přezimování na průběžném 4. místě v tabulce, za což jsme rádi a věříme, že na jaře budeme pokračovat v úspěšně započaté sezóně.
 
 
Sestava: Kučera, Menc P. - Šídlo, Vohralík, Bohatý M., Mach, Stehlík, Mlejnek, Macenauer, Čejgl, Holý, Menc L., Pavlíček, Bártová, Kopriva Petr, Vajda, Padyšák, Bohatý L.