Mikropřípravka14.04.2016Marcel PeřinaPřečteno: 1640x

Prší prší jen se leje, malej Ježek se však směje

V neděli 10.4. 2016 se dva týmy Ježků vypravily na turnaj mikropřípravek do Přelouče. Vzhledem k tomu, že některé děti onemocněly, byly týmy početně oslabené. V každém týmu bylo jen šest dětí a tak musely použít všechny své síly, aby zvládly časté střídání.

Počasí turnaji bohužel nepřálo a tak celé dopoledne děti bojovaly nejen s míčkem a hokejkou, ale i kalužemi a mokrými dresy. Někteří okusili nepřízeň počasí na vlastní kúži, když se v zápalu boje doslova vykoupali v kaluži. Ovšem ani déšť Ježky nezaskočil a draly se každým zápasem o co nejlepší umístění.

Modrý tým se jako první střetl s Jestřábi Přelouč, které hravě přestřílel 7:0. Ježci byli nadšeni a nabiti do dalšího zápasu, kde museli opravdu zabojovat. Soupeř z SK Rebel Praha náš tým potrápil, Ježci se museli hodně snažit, nakonec vybojovali remízu 1:1. Dalším soupeřem byl tým HBC Autosklo HAK Pardubice, který modrý tým přestřílel o dvě branky a výsledné skore bylo 3:1. Před zápasem se Svitavami se počasí umoudřilo a přestalo pršet. Černý tým nejmenších Sršňů ze Svitav byl pro Ježky snadným soupeřem a vyhráli 9:0. Nakonec nás čekal tým Tygrů z TJ Nový Bydžov, ve kterém se rozhodovalo o vítězi. Ježci hráli statečně, během zápasu, prohrávali, vedli a nakonec remízovali 4:4 a skončili na krásném druhém místě.

Bílý tým se v úvodu turnaje postavil proti týmu HBC Autosklo HAK Pardubice, nad kterým zvítězil 5:2. Byla to obrovská radost Bílého týmu Ježků. Druhým soupeřem na hřišti plným kaluží byl tým TJ tygříci Nový Bydžov. Bohužel tygříci bojovali jako tygři a porazili Ježky 3:2. Soupeř z SK Rebel Praha byl pro Bílý tým těžkým soupeřem a přestože Ježečci bojovali, podlehli soupeři 5:1. Tým HBC JTEKT Svítkov Stars Pce, který je pro Ježky velkým rivalem, náš tým zabojoval a vybojoval zaslouženou remízu 3:3. Jako poslední se proti Bílým Ježkům postavil žlutý tým TJ Sršňů Svitavy. Přestože už na všech byla znát únava, bojovaly oba týmy do poslední minuty a zápas skončil také remízou?????????????

Turnaj hodnotíme jako vydařený, naprosto nás překvapilo zázemí Jestřábů, v podobě krásných kabin. Děkujem organizátorům i všem hráčům za krásně strávenou deštivou neděli. Jsme rádi, že přestože počasí nepřeje, týmy to neodradí a i mezi kapkami deště děti bojují o každý gól. Nesmíme zapomenout ani na fanoušky z řad rodičů, kteří vytvářejí pro hráče krásnou atmosféru.

 

FOTOGALERIE

ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019