Přípravka23.03.2017Jiří KozelPřečteno: 1548x

Přípravka odehrála povedený domácí turnaj

V neděli patřila Ježkárna přípravce, která sehrála na domácím hřišti tři zápasy v rámci turnaje Východočeského přeboru přípravek.

Miloš Švadlenka: "Turnaj musíme hodnotit velmi pozitivně. Nejdříve jsme měli strach o počasí a to nám v vyšlo. Potom nám přišla omluvenka od našeho nejlepšího hráče a čekali jsme, jak to ostatní zvládnou. Zvládli to myslím na výbornou. V druhém zápase si poranil náš brankář ruku a k poslednímu zápasu musel nastoupit hráč z pole a i zde jsme to zvládli. 

Musím vyzdvihnout výkon všech hráčů, když do této kategorie spadalo věkově pouze 5 hráčů a ostatní jsme doplnili z minipřípravky a MIKROPŘÍPRAVKY. Hráči se této šance nezalekli a obětavě bojovali a za to jim patří velké uznání a poděkování. Jediné negativum na celém turnaji je naše střelecké trápení. Nebudeme stále opakovat, že to zlepšíme, ale zkusíme na tom zapracovat a snad i branek se dočkáme.
Děkujeme všem účastníkům turnaje a rozhodčímu za bezproblémový průběh turnaje."
 

Ježci Heřmanův Městec : HBC Hradec Králové 1988 3:0

Ježci Heřmanův Městec : SK Kometa Polička 0:5

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0:4
 

Děkujeme všem, kteří podpořili tento turnaj: AMAKO spol. s r.o., K-interier Heřmanův Městec s.r.o., Cukrárna a kavárna Levandule, Lékárna Čech, Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., MAS Železnohorský region, o.s., Kadeřnictví Blatná Lenka, Heřmánek

 

 

 ježčí Přípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka01.06.2021
»Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020
»MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020
»Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020
»Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020