Přípravka01.06.2021Lukáš Vajdič VajdaPřečteno: 227x

Přípravka jako první zpátky ve hře!

Naši mladá krev v podobě přípravky vyrazila na první pocovidí turnaj do Chrudimi. A mladíci s #sjezkemvsrdci se rozhodně neztratili.

Do turnaje nastoupil tým pod taktovkou Jana Ludvíčka takto:

Dominik Šulc – Filip Kozel, Pepa Kuklík, Matyáš Janeček, Jára Horečka, Honza Ludvíček, David Kuchař, Jáchym Štefek, Štěpán Dvořák a Vojta Honek.

 

Ježci Heřmanův Městec - HBC Piráti Hradec Králové 1988  2:1

Hned na úvod turnaje jsme nastoupili proti Hradeckému výběru. V utkání se nám podařilo dát první branku a to z hole Honzy Ludvíčka. Na tento gól ještě Hradec stihnul reagovat a srovnat stav skóre na 1:1. Tři minuty před koncem však prostřel hradeckého brankáře Pepa Kuklík a na to již soupeř reagovat nedokázal. 2:1.

Ježci Heřmanův Městec - HBC Jokerit Chrudim „Červení“   6:1

Druhý zápas našich barev byl o poznání jednoznačnější. Střetli jsme se s Chrudimským výběrem „červených“ a zápas jsme ovládli jasným způsobem. Po zásazích hattricku Davida Kuchaře, góle Pepy Kuklíka, Jáchyma Štefka, který přidal svůj druhý gól skvěle provedeným nájezdem, tak nakonec i vlastnímu gólu Filipa Kozla, jsme soupeře přehráli 6:1.

Ježci Heřmanův Městec - HBC Jokerit Chrudim „Žlutí“  1:2

Neúspěšným, ale sympatickým výkonem jsme se projevovali v zápase třetím, kde bohužel naše snaha nestačila na domácí žlutý výběr. V zápase jsme sice vedli, ale bohužel nakonec jsme se museli, ač těsně sklonit před soupeřem v poměru 1:2.

Ježci Heřmanův Městec - SK Hokejbal Letohrad   6:0

Co se nám nedařilo třetí zápas, to se dařilo zápas čtvrtý a to doslova. Jelenům z Letohradu jsme nedali prostor ani k čestnému úspěchu. Chlapci povzbuzeni vydařeným startem s jednou kaňkou postupně nasázeli soupeři šest pozdravů a s přehledem zvítězili. Gólově se prosadil 2x Jáchym Štefek, 2x David Kuchař, jeden zásah přidal i Jára Horečka a tentokrát už do správné branky mířil pokus i Filipa Kozla.

 

Ježčí přípravka tak skončila s famózním výsledkem třech výher a jedné těsné prohry. I přes dlouhou pauzu jsme tak dali najevo, že i v této kategorii se určitě neztrácíme a budeme atakovat nejvyšší příčky na turnajích.

Hodnocení trenéra Jan Ludvíčka:

Hodnotím to jako velmi vydařený turnaj. Kluci makali přesně tak, jak jsme chtěli a co jsme si před turnajem řekli. Dost se nám osvědčilo střídaní na tři útočné řady a dvě obranné. Klukům za jejich předvedený výkon moc děkuji.

ježčí Přípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020
»MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020
»Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020
»Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020
»Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019