Přípravka24.03.2016Robert MusílekPřečteno: 1531x

Přípravka druhá na turnaji v Poličce

Polička přivítala turnaj přípravek, kde se našim Ježkům opět dařilo a našli přemožitele až v posledním zápase. Všichni se však už těší na formát zápasů na celé hřiště 5+1, které nám sedí daleko více.

Pro první jarní turnaj jsme zvažovali postavit dva týmy, bohužel se však tento záměr nepodařilo realizovat, a tak jsme přijeli s jedním ovšem početnějším týmem.

Zápasy ve skupině jsme zvládli velice pěkně a chuť si zahrát po zimní přestávce byla velká. Předváděná hra byla de facto prosta chyb a tomu odpovídaly i výsledky utkání. Skupinu jsme s přehledem vyhráli a čekali s kým se utkáme v semifinále. Pořadí týmů ve druhé skupině nám přiřadilo domácí Kometu. Tento zápas jsme v první polovině pojali vlažně, a tak Kometa využila naší poobědové siesty a odskočila nám o dva góly. Sáhli jsme k přeskupení sil v jednotlivých řadách a zaveleli k obratu. Konečný výsledek hovořil ve prospěch našeho týmu a slavili jsme postup do finále. Ve finále nás čekal znovu tým červených hvězd. Ve finále se bohužel brzo projevila únava ze semifinálového zápasu a soupeř nám odskočil o tři góly. Ježci se ale nevzdávají a stav zápasu vyrovnali minutu před koncem. Bohužel na obrat nám již síly nestačily, soupeř očividně živější a aktivnější nakonec půl minuty před koncem vstřelil vítěznou branku, a tak ježčí přípravka ukončila tento turnaj na druhém místě.

Turnaj vzhledem k formátu 3+1 nehodnotíme po herní stránce, neboť tento formát již netrénujeme. Všichni hráči odjížděli s pocitem pěkně stráveného dne na hřišti a dobré zábavy. A tak to má být.    

K organizaci turnaje nemáme žádné výtky, vše bylo tak, jak má být a není co vytknout. No možná trochu sluníčka a tepla (pro příště) J

 

Ježci Heřmanův Městec : Autosklo HAK Pardubice „modrá“ 4:1

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:1

Ježci Heřmanův Městec : TJ Sršni Svitavy 5:1

Semifinále:

Ježci Heřmanův Městec : SK Kometa Polička 5:4

Finále:

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4:5

 

FOTOGALERIEježčí Přípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka01.06.2021
»Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020
»MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020
»Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020
»Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020