Muži B10.04.2019Jiří KozelPřečteno: 271x

Přestřelka s Deltou

Číslo 22 je na Ježkovce uctívané, ale tentokrát nahánělo hrůzu, když se opřel do míčku Novotný Petr z Delty, byl to gól v síti Ježků. Skóroval celkem pětkrát, naštěstí v dresu Ježků se našlo více střelců a tak se Btým radoval z výhry 7:5.

Ježci Heřmanův Městec : Delta Pardubice 7 : 5 (3:1,1:1,3:3), střely 35:24

 

Play off je za dveřmi, a tak je zisk bodů ještě důležitější než kdykoliv předtím. Ačkoliv jsme chtěli bojovat od samého začátku, Delta se již ve čtvrté minutě ujala vedení. Netrvalo ale dlouho a srovnali jsme skóre. Po přesné přihrávce Macenauera poslal míček do branky Šídlo. Následující minuty první třetiny nepřinesly žádné gólové hody. Až v závěru třetiny se měnilo skóre. Ve 14. minutě předvedl exklusivní nahrávku náš zkušený veterán Kamil Mlejnek, který přihrál na hůl Tomáše Petra a ten skóroval. Jako by nám jednobrankový náskok nestačil... ještě před sirénou zpoza branky nahrál Stehlík útočníku Šídlovi, který se mohl radovat ze své druhé branky v zápase. Vstup do následující třetiny pro nás opět nebyl úspěšným. Delta snížila stav utkání na 3:2. Gólový náskok jsme však do minuty znovu navýšili hezkým průnikem Pavla Koprivy. Třetí třetina byla vypjatá. Ze střídaček i z tribuny bylo cítit napětí. Ani na hřišti nebylo zcela poklidno. Hned v první minutě poslední části zápasu se znovu prosadil Pevel Kopriva a zvýšil tak náskok již na 5:2. Začali jsme si myslet, že zápas máme vyhraný. To byla ale chyba. Delta dokázala během chvíle vstřelit dvě branky a snížit na 5:4. Naštěstí jsme nezaváhali a nečekanou střelou Stehlíka jsme náskok znovu navýšili na 6:4. Ani tentokrát jsme ale nezvládli dvougólový náskok udržet a Deltu v posledních minutách dělil jen jeden gól od vyrovnání. Soupeři nezbývalo nic jiného, než odvolat brankáře. Jelikož jsme měli ještě dvouminutový trest, hrálo se 6 na 4. Delťáci začali své přesily nebezpečně využívat a nebýt ukázkového zákroku našeho brankáře Kučery, mohlo to špatně dopadnout. Nakonec se však stalo něco jiného a my jsme lobem Vohralíka přes celé hřiště upravili na konečné skóre 7:5. Tento gólově plodný a napínavý zápas jsme tedy vyhráli a body zůstaly na Ježkárně!

 

Sestava: Kučera, Menc, Macháček ml., Bohatý Matěj, Vajda Lukáš, Petr Tomáš, Padyšák, Šídlo, Macenauer, Kopriva Pavel, Stehlík, Mlejnek, Vohralík, Kopriva Jan, Valenta

 

Fotogalerie ze zápasu (M. Dyčka)

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

1 : 5
05.05.19 - 17:30
Heřmanův Městec
Muži BRegionální liga POChrudim

poslední ČLÁNKY

»Mlejnek + Mlejnek = 83 let v plném běhu...
Muži B13.05.2019
»Jokerit odvezl všechny body
Muži B04.04.2019
»Sedmička pro Přelouč
Muži B19.11.2018
»Ježčí přesila nestačila
Muži B10.10.2018
»Ježčí rezerva padla v boji s kanci
Muži B10.05.2016