Muži B30.09.2020Luka VajdičPřečteno: 448x

Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě

V neděli se otevřely brány Ježkárny k dalšímu utkání rezervy v Krajské lize. Derby mezi Ježky a Cementáři je vždy velmi zajímavé a i plné zvratů. Rezerva se pyšnila před zápasem dlouhou šňůrou výher právě nad Prachovicemi. Jenže v tentokrát bylo vše jinak...

Ježci HM B v. SK Prachovice   2:7   (0:3, 1:3, 1:1)

1.třetina:

Zápas začal tradiční nemohoucností naší rezervy, soupeř diktoval jednoznačně tempo hry a naše barvy tápaly, jak v rozehrávce, tak v soubojích. 5.minuta hry a samozřejmě za tuhle hru přišel trest - a to z hole Kosiny, který otevřel skóre zápasu -0:1. Sedmá minuta byla opět prachovická - respektive pardubická - posily z Auotskla jasně ukázaly kvalitu - Bureš přihrál Korelovi, a ten přidal další branku - 0:2. Mohlo být ještě hůř, ale proti Dvořákově střele se vytáhl gólmanský mág Petr Menc. Jenže v minutě deváté byl krátký i on. Naší lehkovážnost v obraně trestal Hruban - 0:3. Kolotoč pokračoval dál, ale bombu Kosiny od modré kryl parádním zákrokem Menc. Díky němu to bylo po první třetině „jen“ 0:3.

2.třetina:

Jakoby jsme stále spali po sobotním mejdanu, protože soupeř si s námi doslova dělal co chce. A další tvrdý uder přišel hodně brzy. 20. minuta a využitá přesilovka hostí. Střílel Dolejš - 0:4. A světe div se, poté jsme se dostali ke slovu i my, velkou šanci Šmída však přikryl Pardovský. A protože nedáš, ale dostaneš funguje, tak ihned po buly se k míčku dostali opět hosté a Hruban svým druhým gólem v zápase překonal Mence - 0:5. Hra se ovšem začala konečně alespoň malinko vyrovnávat a vznikaly i šance, především po pěkné příhrávce Mlejnka se k zakončení dostal Čejgl, ovšem Pardovský byl proti. Vyprodukovat šanci se povedlo i Svobodovi, ale Pardovský odolal. Za naše neproměněné šance přišel další trest. Hosté ve 27. minutě opět ukázali, že dnešní zápas hrají ve velké pohodě a po střele Menšíka to bylo už 0:6. Hned o minutu později však konečně přišla odpověď i z naší strany. K míčku se dostal Martin Čejgl, který přihrál VOJTOVI ŠMÍDOVI a talentovaný dorostenec pohotově zakončil do dolního rohu - 1:5. Odpovědět chtěl Novák, ale Menc typickým Haškovským způsobem kryl. Minutu před koncem se ke střele dostal i hostující Bureš, ale Menc opět čaroval.

3.třetina:

Začali jsme opravdu dobře a opět u toho byl Čejgl a Šmíd, tentokrát ovšem Šmíd ještě přihrál dál a to dalšímu mladíkovi v naší sestavě MILANOVI HOLÉMU a ten snížil - 2:6. Pak se dostal do velké šance i Čejgl, ale Pardovský byl na místě. Své slovo měl i Štěpán Šídlo, ale ani on nepřidal další branku na náš učet. Hosté už opravdu v poklidu dohrávali a my jsme pár šancí ještě vytvářeli, ale bohužel Pardovský již nepustil za svá záda nic. Hosté však ještě přidali jednu branku na konci, když Mence překonal ještě jednou po nádherném sóle Korel - 2:7.

 

Je tak po vítězné sérii a my jsme naopak prohráli druhý zápas v řadě. Teď nás čeká výjezd na hřiště do Polabin, kde se střetneme s Déčkem Autoskla Pardubice.

Sestava Ježků B: Menc – Holý, Hrebenar, Padyšák, Kopriva – Šídlo, Bohatý, Kozel – Mlejnek, Šmíd, Čejgl – Vajda, Svoboda, Hovorková.

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
11.04.21 - 17:00
Heřmanův Městec
Muži BKrajská liga 2020-2021Přelouč B

poslední ČLÁNKY

»Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Muži B15.10.2020
»Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Muži B07.10.2020
»Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020
»Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020
»Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020