Mladší žáci05.06.2018Robert MusílekPřečteno: 699x

Podruhé přeborníkem

Z nedělního turnaje mladších žáků v Moravské Třebové si Ježci přivážejí druhé místo, kdy zaváhali až v posledním zápase právě s oddílem hokejistů z Moravské Třebové.

Z nedělního turnaje mladších žáků v Moravské Třebové si Ježci přivážejí druhé místo, kdy zaváhali až v posledním zápase právě s oddílem hokejistů z Moravské Třebové.


Ježci HM – Svitavy 1:0 (Musílek)
Zápas s opět posíleným týmem Sršní byl velice vyrovnaný a šance měly oba týmy. Gól se však nedařilo vstřelit ani jednomu. V polovině druhé třetiny se podařilo rozhodnout obránci Vítu Musílkovi, když nahození od modré čáry skončilo překvapivě všech až za zády brankaře. Konec zápasu pak přinesl několik gólových příležitostí na obou stranách.

Ježci HM – Autosklo HAK 3:0 (Kachlík, Pilař, Hladký)
Zápas s Autosklem byl dalším ze série vyrovnaných zápasů, kde rozhodla individuální šikovnost Václava Kachlíka, neboť jeho gól byl jediný, který padl ve hře pěti proti pěti. Zbylé dva góly padly až ve hře v power play, kdy se soupeř snažil na konci zápasu výsledek zvrátit na svoji stranu.


Ježci HM – Svítkov Stars 2:0 (Kachlík, Musílek)
Zápas nemohu označit za vyrovnaný, neboť Ježci byli lepším týmem na hřišti, ale výsledkově jsme naši mírnou převahu potvrdili opět až v druhé půli. Gólově se opět prosadil Václav Kachlík a minutu po něm opět střelou od modré obránce Vít Musílek.


Ježci HM – HC Slovan Moravská Třebová 0:2
Zápas se od počátku přeléval od branky k brance a soupeři se po jedné ze zdařilých akcí podařilo vstřelit gól. Ježci však zbraně nesložili a po celou dobu byli vyrovnaným týmem. Od srovnání nás pak dělila několikráte i branková konstrukce soupeřovy brány. Je nutno podotknout, že i soupeř mohl skórovat, v těchto chvílích nás po celý den držel skvělým výkonem brankař Matěj Krásný. V závěru jsme vytvořili tlak na soupeře, bohužel však výsledkem tlaku byla totální vyčerpanost, která nahrála soupeři, a ten vstřelil gól do naší brány necelou minutu před koncem zápasu.Robert Musílek: "Turnaj byl pro nás v letošní sezóně závěrečný a díky třem výhrám jsme získali potřebný počet bodů tak, abychom již nemohli být dostiženi v posledním turnajovém kole, kterého se nezúčastníme. Stali jsme se tak neformálními vítězi kdysi krajského přeboru a tato generace hokejbalistů tak potvrdila svoji výjimečnost, neboť obhájila prvenství z kategorie přípravky. Děkujeme soupeřům za férovou hru, rodičům za trpělivost a pomoc při realizaci turnajů."

 

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019
»Mladší žáci jednou vítězně
Mladší žáci19.09.2019
»Famózní forma na začátku sezóny
Mladší žáci11.09.2019
»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019