Muži A15.09.2019Josef KozelPřečteno: 791x

Pardubice vyloupeny! Lukáš Synek premiérově s nulou.

Rezerva pardubického Autoskla bývá vždy velmi těžkým soupeřem. Klub, kde A tým patří k tom týmům extraligy a junioři i dorost k tomu nej v ČR v domácím prostředí jen tak body nerozdává.

Autosklo Pardubice B v. Ježci HM  0:4  (0:1, 0:1, 0:2)

Oproti prvnímu kolu se trenérovi Peřinovi nejen tým zdravotně nevylepšil, ale naopak - na marodku přibyl Ondřej Honek. V týdnu se podařilo dotáhnout obnovení střídavého startu Tomáše Trojka z Chrudimi, který pomohl vystužit sestavu a poprvé se k týmu přidal i "extraligový" Ondřej Běloušek. A do branky se postavil v sezóně také poprvé Lukáš Synek a svou svatyni prostě a jednoduše zamkl.

Domácí začali očekávanou aktivitou, ale pozorná obrana a trpělivá hra nedovolovali pardubickému celku ani náznak velké šance. Naopak v šesté minutě udeřili, když Filip Bahník potvrdil své střelecké dovednosti a otevřel skóre - 0:1.

Druhá třetina byla poznamenána častými vyloučeními na obou stranách. Branku však přidal náš tým, když Ondřej Běloušek všem ukázal, jak dovedně lze tečovat střílenou přihrávku Josefa Macháčka - 0:2. Domácí z několika závarů nic nevytěžili a navíc v brance jistý Lukáš Synek jim dával jasně najevo, že to s ním nebudou mít jednoduché.

Třetí třetinu otevřela skákavá střela Lubomíra Mence a chvíli po něm krásná kombinace po ose Běloušek - Pilař - Hudec a tím konečné skóre 0:4. Domácí v závěru ztratili energii a naopak náš tým dělal vše proto, aby nula na kontě našeho brankaře nezmizela, což se podařilo. Důležité tři body z Pardubic tak vyšperkovalo i čisté konto.

Trenér Peřina byl po utkání spokojen: "Zvolili jsme taktiku vyčkávání, obrany středního pásma a počkat, co předvede soupeř... Splnilo to svůj účel, soupeř i při své kvalitě absolutně nevěděl co hrát a nám se podařilo vstřelit důležitou první branku. Druhá třetina byla hrozná, plná vyloučení, rozkouskovaná. V třetí díky brankám hned v úvodu už byla naše. Jsem rád za tři body, nulu i obětavý výkon. Začínáme mít svou tvář a to je dobře."

Branky Ježků: 6. Bahník (Macenauer, Trojek), 23.Běloušek (Macháček), 33.Menc (Běloušek), 37.Hudec (Pilař, Běloušek)

Sestava Ježků: Synek (náhr.Páv) - Menc L., Trojek, Valenta, Macháček - Macenauer, Novelinka, Bahník, Hudec, Běloušek, Pilař, Kozel L., Kopriva, Škoda

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
06.03.21 - 15:00
Svitavy - ZS
Svitavy2.Liga 2020-2021Muži A

poslední ČLÁNKY

»Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021
»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020
»Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020
»Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020
»V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020