Minipřípravka28.04.2015Miloš ŠvadlenkaPřečteno: 1792x

Ohlédnutí za turnajem minipřípravek v Polabinách

Dne 26.4.2015 jsme se zúčastnili turnaje minipřípravky v Pardubicích-Polabinách za účasti dvou mužstev HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice a HBC Autosklo Pardubic, SK Komety Polička, TJ Lokomotivy Česká Třebová, TJ Sršňů Svitavy a Ježků Heřmanův Městec.

Přijeli jsme v sestavě Šimon Kapička, Michal Mareček-Václav Kachlík, Matyáš Krbec, Josef Sedlák, Filip Vinduška, Jan Švadlenka, Jakub Málek, Oskar Meissner, Michal Starý, Viktor Kolář a Jakub Peřina.

Do turnaje jsme šli s tím, že Míša M. bude chytat první polovinu každého zápasu a druhou polovinu bude chytat Šimon K. Dále jsme změnily složení prvních dvou trojek a to tak, že jsme dali nejzkušenější hráče k sobě a benjamínci hráli také spolu.

Turnaj jsme začali porážkou od bílého Svítkova, kde hra nebyla špatná, ale chyběl klid v zakončení a i obrana s brankaři si vybírala slabší chvilky. Následoval zápas s Českou Třebovou, které jsme zvládli a připsali si první vítězství. S tímto soupeřem jsme v této sezóně ještě nehráli. Zápas byl jak na houpačce vedli jsme, prohrávali, vyrovnali, prohrávali o 2 góly a nakonec vyhráli o 2 góly. Super zážitek pro naše fanoušky!! Namlsáni dobrým výkonem jsme šli do dalšího zápasu a to s bílým Autosklem a zde přišlo tvrdé dopadnutí zpátky na zem a nebylo to poslední dopadnutí v tomto turnaji. Zápas rozhodla první polovina, kterou jsme prohráli 4:0 a poté už soupeř hru kontroloval. S obavami jsme šli do dalšího zápasu proti Sršňům a zde nás mile překvapila naše trojka tvořená z našich benjamínků. Zřídili 3 góly ze 6-ti, když se premiérově v této kategorii trefili 2x Jakub P. a také jednou Viktor K.Dalším soupeřem nám byl suverén této kategorie a to Kometa Polička. S tímto soupeřem jsme sehráli asi nejlepší zápas turnajem a prohráli jedním gólem ze začátku zápasu. Vyrovnání měl na hokejce Jan Švadlenka, ale po krásném uvolnění a překonání brankaře se mu míček nevešel do branky. Škoda, super zápas!!! Dalším soupeřem nám bylo modré Autosklo a zde přišlo druhé dopadnutí zpět na zem. Nešla střelba, zkrátka nic se nedařilo a přišel druhý výprask. A to jsme měli před sebou poslední zápas s Černým Svítkovem. Na hráčích už byla znát únava, ale bojovali a konec turnaje zvládli se vztyčenou hlavou. 

Výsledky:

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý)        1 : 4    (Jan Švadlenka)

Ježci HM  : TJ Lokomotivy Česká Třebová         6 : 4    (3x Václav Kachlík, 2x Josef Sedák, Matyáš Krbec)

Ježci HM  : HBC Autosklo Pardubic (bílá)       0 : 8    

Ježci HM  : TJ Sršňů Svitavy        6 : 0    (2x Jakub Peřina, Viktor Kolář, Václav Kachlík, Josef Sedlák, Jan Švadlenka)

Ježci HM  : SK Komety Polička       0 : 1    

Ježci HM  : HBC Autosklo Pardubic (modrá)       0 : 9    

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (černý)        3 : 5    (2x Jakub Málek, Václav Kachlík)

Turnaj musím hodnotit velmi pozitivně a to i přes ne moc příznivé výsledky. A opět se ukázalo, že pokud budou hráči lehkovážně přistupovat k tréninkům, vždy se to někde odrazí. Za vyzdvižení stojí výkon našich nejmenších, kteří i přes svou premiérovou účast na takovém turnaji se příležitosti nezalekli a turnaj zvládli. A právě tito nejmenší plnili taktické pokyny tak jak se patří. Klobouk dolů!! A už se všichni těšíme na závěrečný turnaj, který se bude konat na zimním stadionu v Jičíně.ježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019