KLUB20.08.2021Josef KozelPřečteno: 878x

Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!

Nejvyšší soutěže řízené Českomoravským svazem hokejbalu mají vydány své rozpisy. Klubový jízdní řád načne juniorka, která v sobotu 4.září přivítá doma Hradec Králové. Rovněž doma začne A tým, ale až o týden později v neděli 12.září od 14:00 vstoupí do 1.ligy duelem s Brnem. Dorost ve stejný den čeká start na horké půdě ve Svítkově.

Nejvyšší soutěže ČR v Heřmanově Městci!
1.LIGA + Extraliga juniorů + Extraliga dorostu!

MUŽI se vrací do první ligy plni očekávání. Druhou nejvyšší soutěž ČR klub naposledy okusil v roce 2012. Příprava je v plném proudu a díky úspěšnému vystoupení na jihlavském turnaji ORION CUP se tým ladí pozitivně i na náročnou prvoligovou soutěž. Před samotným startem soutěže svěřence trenéra Josefa Kozla čekají ještě dva přípravné duely - v pátek 27.8. od 18:00 v Pardubicích proti prvoligovému celku Pardubic, který je pak i čeká hned v druhém kole doma. V neděli 29.8. v 11:00 v Letohradě otestují svou připravenost proti tradičnímu extraligovému týmu plnému mládežnických reprezentantů. Obnovená premiéra účasti v 1.lize tak proběhne doma proti Brnu v neděli 12.9. od 14:00, jednomu z top týmů poslední sezóny. Nedělní 14.hodina je pravidelnou hodinou, kdy domácí utkání A týmu uvidí Aréna Ježkárna.

JUNIORKA bude prvním týmem, který odehraje soutěžní utkání. V sobotu 4.září ve 14:00 ji na rozjezd v Extralize juniorů čeká Hradec Králové. Z našeho otloukánka v soutěži se díky vítězství v červnovém extraligovém poháru a přechodu části týmu z dorostencecké kategorie do juniorů stane jistě silnější účastník. Znát to bylo i v přípravě, když si ve Svitavách o uplynulém víkendu poradili s týmem mužů TJ Sršni Svitavy přesvědčivě 5:0. Věkově tuto kategorii opustilo pouze duo Jan Kopriva - Jaroslav Novák, které bude jistě k vidění v našem A týmu.

DOROST naopak čeká částečná obměna kádru. Přesto chce v Extralize dorostu hrát důstojnou roli. Čeká jej však velmi náročný start - úvodní kolo v neděli 12.září zamíří na duel v 11:00 do Svítkova, poté doma přivítá Pardubice a následovat bude série čtyř venkovních utkání - z toho třikrát Morava: Ostrava, Karviná, Hodonín + Hradec Králové. Doma jej pak uvidíme až 24.října.

Soutěže řízené regionem na svůj rozpis ještě čekají

Regionální svaz hokejbalu Čechy východ dosud rozpisy ostatních soutěží neuvolnil. Mělo by k tomu dojít do konce srpna. Pro přehled ještě uvádíme naše ostatní týmy a jejich soutěže:

  • B tým muži = Krajská liga
  • Starší žáci = Liga starších žáků
  • Mladší žáci = Přebor mladších žáků
  • Přípravka = Přebor přípravek
  • Minipřípravka = Přebor minipřípravek
  • Mikropřípravka = Přebor mikropřípravek

Rychlý odkaz na dosud známe rozpisy utkání: