Muži A - ježčí zpravodajství

Krůček od postupu
Krůček od postupu
Muži A02.05.2016

Aréna Ježkárna přivítala play-off 2. NHbl a bylo to přivítání se vším všudy. Nástup hráčů doprovázeli v sobotu hráči mini a mikropřípravky, v neděli pak hráči mladších žáků. Již samotný úvod tedy měl slavnostní charakter a utkání začalo přesně v duchu play-off, kde se již jede na vyšší obrátky. V obou utkáních nechyběli góly, emoce, střety - prostě vše co k tomu patří.


Svítkov vztyčil varovný prst
Svítkov vztyčil varovný prst
Muži A19.04.2016

Ježci v jarní části ztratili pouze jediný bod, ale v předposledním zápase základní části narazili. Svítkov dokázal Ježky porazit a vztyčil, tak varovný prst - ukazováček. Z prohry se musí rychle oklepat o víkendu je čeká souboj s rezervou Autoskla a pak již začíná dlouho očekávané play-off.Prachovice odjeli s prázdnou
Prachovice odjeli s prázdnou
Muži A12.04.2016

Prachovice jsou zatím nejpravděpodobnějším soupeřem pro play-off a tak bylo zajímavé s tímto soupeřem změřit síly a zjistit jak na tom oba jsou. Test vyšel na jedničku.


Ježci se stali vítězi základní části
Ježci se stali vítězi základní části
Muži A05.04.2016

Tři kola před koncem soutěže je jisté, že Ježci převezmou pohár za vítěze v základní části. První úkol je tak splněn, před týmem však leží druhá část, která bude daleko těžší a to play-off, které je vždy ošidné u většiny týmů se změní základní sestavy a najednou to bude úplně o něčem jiném.Delta byla blízko, ale ...
Delta byla blízko, ale ...
Muži A21.03.2016

přesto nakonec berou dva bodíky Ježci za výhru v samostatných nájezdech a díky prohře Jokeritu Chrudim se náš bodový náskok zvýšil na 10 bodů...nadále nám soupeři koukají na zadek ;o). Již příští týden, tak v případě vítězství a souhře výsledků mohou slavit Ježci vítězství v základní části.


Kladno má Jágra, my máme Mence
Kladno má Jágra, my máme Mence
Muži A08.03.2016

Hned na úvod jarní části přinesla 2. NHbL souboj 1. s 2. tj. Ježky a Jokerit. Ježci díky výhře odskočili již na 8 bodů, nemalý podíl na této skutečnosti měl P. Menc, který sám skromně říká, že je jen kolečko v dobře fungujícím soukolí.Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet
Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet
Muži A10.11.2015

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet leží Přelouč a ta našemu mužstvu přichystala první porážku podzimu, nejdůležitější však je, že se nikdo v tomhle nečase nezatoulal a vždy se dokázal bezpečně vrátit na střídačku.


Zase DESET
Zase DESET
Muži A03.11.2015

U Ježků doma je podzim v plném proudu, ale Ježčí A-tým zdaleka ještě nezazimoval a nasázell Jestřábům desítku a už mají 8 bodový náskok včele tabulky 2. NHbL.A-tým v roli mstitele
A-tým v roli mstitele
Muži A26.10.2015

Minulý týden mladší žáci prohráli se Svítkovem a následně první tým mužů porazil Svítkov, nyní prohráli mladší žáci s Autosklem a i to bylo ve vzájemném zápase mužů následně potrestáno...muži tak plní roli mstitele. Ježci již mají v soutěži 5ti bodový náskok, před druhým Jokeritem Chrudim.


Souboj o první příčku pro Ježky
Souboj o první příčku pro Ježky
Muži A18.10.2015

Čekal se tuhý boj o první příčku, ale soupeř to našemu A-týmu dosti usnadnil, když přijel pouze spár statečnými, kteří se Ježčí Arény nezalekli. Že se bát nemusí dokázala druhá a třetí třetina, která trošku nahlodala sebevědomí Ježků a hrstka Hvězd hned začala kousat, naštěstí jsme to byli my, kdo měl po první třetině tentokrát nahráno.