Muži A - ježčí zpravodajství

Wábi se vrátil, jako HVĚZDA
Wábi se vrátil, jako HVĚZDA
Muži A23.03.2015

Několik let hrál za Ježky, táhl tým, který stoupal rok co rok soutěžemi výš a výš, vybojoval s ostatními Ježky i postup do extraligy, kterou jsme přepustili Autosklu HAK Pardubice a nyní se k nám vrátil coby "HVĚZDA". Wáber si nakonec připsal 2+2 a byl tak opět hlavní postavou v Aréně Ježkárna, bohužel tentokrát na straně soupeře.


Po střeleckém uragánu přišel půst
Po střeleckém uragánu přišel půst
Muži A17.03.2015

Ježčí "A" tým nenavázal na první utkání jara a ve Svítkově, kde mají Živanice domácí hřiště nedokázali vstřelit ani jednu branku, ačkoliv byli střelecky daleko aktivnější 29:12A tým si na úvod otevřel v Prachovicích střelnici
A tým si na úvod otevřel v Prachovicích střelnici
Muži A09.03.2015

Áčko na úvod sezóny nedalo soupeřovi z Prachovic šanci a v derby si s chutí zastřílelo. Skvělá premiéra a vstup do nové sezóny! Povedená hra všech řad. Tříbodový kapitán Böhm a Kalvoda. Macenauer nedohrál pro zranění.


Áčko se rozloučilo se sezónou prohrou, hvězdou zápasu byl Milan Secký
Áčko se rozloučilo se sezónou prohrou, hvězdou zápasu byl Milan Secký
Muži A27.10.2014

Áčko zakončilo svou celosezónní pouť na hřišti rezervy prvoligové Lokomotivy Česká Třebová. Zápas nebyl z těch nejpovedenějších, na týmu byla znát deziluze s nesplněného snu - play-off.

Přesto lze na utkání najít příjemné věci. Jednou z nich je premiéra MILANA SECKÉHO ve 2.lize a hned ozdobena dvěma krásnými góly.Brány play-off se neotevřely. Hradec potvrdil 4.místo, my následně ztratili s Živanicemi
Brány play-off se neotevřely. Hradec potvrdil 4.místo, my následně ztratili s Živanicemi
Muži A16.10.2014

Předposlední kolo základní části zavedlo náš tým do Svítkova proti šestému týmu tabulky Fire Horses Živanice.

Tým nastupoval do utkání s vědomím, že Hradec Králové oba své závěrečné duely zvládl a proti bojovnému domácímu celku nakonec i body ztratil. 


Zápas roku dal naději. Ježci odehráli jeden z nejlepších zápasů sezóny
Zápas roku dal naději. Ježci odehráli jeden z nejlepších zápasů sezóny
Muži A07.10.2014

Sezóna pomalu vrcholí a duel s Hradcem Králové byl pro nás zápasem roku.

Trenér Kamil Mlejnek překvapil už volbou brankáře. Premiéru v takto důležitém utkání si v 2.lize odbyl patnáctiletý Lukáš Synek a chytal fantasticky.Zápas roku je tady - kdo z koho? Ježci nebo Piráti - kdo se dotkne play-off 2014?
Zápas roku je tady - kdo z koho? Ježci nebo Piráti - kdo se dotkne play-off 2014?
Muži A03.10.2014

Druhá národní hokejbalová liga mužů vrcholí. Tři kola před koncem svedla k sobě dva týmy, které bojují o poslední volné místo v play-off.

Uspějí Ježci nebo královehradečtí Piráti uhájí svou čtvrtou příčku? Matematika je neúprostná. Pojďme se na ní podívat blíže.


Letohrad Ježkům nepovolil ani bod, stop vystavil vynikající Ondřej Lux
Letohrad Ježkům nepovolil ani bod, stop vystavil vynikající Ondřej Lux
Muži A29.09.2014

Trochu v nadsázce by se dalo napsat, že nám extraligový Most sebral tři body. Sobotní zápas extraligy byl na poslední chvíli odložen a tak domácí postavil za B tým extraligovou pětici a mezi nima kalibr největší - Ondřeje Luxe, který zápas proměnil ve svoje galapředstavení.

Na Hradec Králové tak stále ztrácíme tři body a nezbývá než jej v přímém sobotním souboji porazit a doufat v lepší výsledky v posledních dvou utkáních než bude mít on.Touha po bodech vzala za své už v první třetině, Chlumec nás smetl 6:1
Touha po bodech vzala za své už v první třetině, Chlumec nás smetl 6:1
Muži A22.09.2014

Dohrávka srpnového kola měla přinést tlak na čtvrté místo.

Opak je pravdou. Hradec nezaváhal ve Svitavách, zatímco Ježci neuspěli v Chlumci a ještě přišli hned o tři hráče základní sestavy...


Ani vynikající výkon na Hronov nestačil, body byly tentokrát však velmi blízko
Ani vynikající výkon na Hronov nestačil, body byly tentokrát však velmi blízko
Muži A15.09.2014

Proti nejlepšímu týmu soutěže předvedli Ježci nejlepší výkon v sezóně. Na body však bohužel nestačil. Remízový stav překlopil lídr soutěže na svou stranu necelé tři minuty před koncem.

Oba soupeři se v sezóně střetli již počtvrté. Dosavadní duely byly vždy jednoznačnou záležitostí Hronova (1:10, 2:7, 2:8). Tentokrát se Ježci vzepřeli svému protivníkovi velmi výrazně, ale ani to na bodový zisk nestačilo.