Muži A - ježčí zpravodajství

Penalty hokejbal do třetice pro chrudimské duo Kišš – Ament
Penalty hokejbal do třetice pro chrudimské duo Kišš – Ament
Muži A27.08.2015

Třináctý ročník penalty hokejbalu v Heřmanově Městci ovládla opět chrudimská dvojice Marek Kišš – Filip Ament. Ve čtyřiadvacetičlenném startovním poli se z domácích Ježků nejlépe prosadilo duo Josef Kozel – Petr Menc, které skončilo na čtvrté příčce.


V Lanškrouně jsme opět posunuli hranice
V Lanškrouně jsme opět posunuli hranice
Muži A20.08.2015

Soustředění - Lanškroun a Ježci - to je srpnové spojení, které platí od roku 2013 a ani letošní rok jej nerozpojil. Naopak, utvořili jsme nový rekord v účasti - 61 Ježků na jednom místě a to máme stále ještě rezervy :)LANŠKROUN 2015 - do třetice celoklubové soustředění v luxusu haly Bóži Modrého
LANŠKROUN 2015 - do třetice celoklubové soustředění v luxusu haly Bóži Modrého
Muži A11.08.2015

Upoutávka - Do třetice všeho dobrého zamíří celoklubové soustředění směr Lanškroun, kde v místní hokejové hale Bóži Modrého a na atletickém stadionu Romana Šebrleho bude polykat dávky před blížícím se startem náročné sezóny. 

Šedesát jedna účastníků stanovilo nový klubový rekord v soustředění a všichni, kdo přijali výzvu Lanškroun 2015 se mají opravdu na co těšit.


Muži si vezou z Českého poháru krásné 12. místo
Muži si vezou z Českého poháru krásné 12. místo
Muži A19.06.2015

Český pohár, který se letos premiérově odehrál v rámci jednoho maxi hracího víkendu hostili Pardubice. Akce která se konala v moderních arénách byla pro všechny kluby velkým zážitkem. Ježci hned na začátek mohli sebrat všechny nebo alespoň jeden bodík pozdějšímu vítězi, který by se pak vůbec nedostal ani do nejlepší osmičky i to svědčí o poměrně vyrovnaném turnaji, ačkoliv se poháru zúčastnila mužstva ze všech hokejbalových soutěží.Ježkům zavřel cestu do finále Jokerit Chrudim
Ježkům zavřel cestu do finále Jokerit Chrudim
Muži A27.05.2015

Je dobojováno. Brány finále nám zavřel Jokerit Chrudim. V 2. semifinále to dlouho vypadalo, že Ježci přes Jokerit přejdou v nejkratším možném čase vedení 2:0 a 3:1 však nedokázali udržet a v prodloužení rozhodl Musil 4:5pp a přesunul sérii zpět na Ježkárnu. V neděli se tak sehrála bitva o všechno, kterou lépe zvládla Chrudim 1:3 a zahraje si o titul v 2. NHbL proti Chlumci nad Cidlinou.


Ježci vedou v semifinále nad Jokeritem 1:0 na zápasy
Ježci vedou v semifinále nad Jokeritem 1:0 na zápasy
Muži A19.05.2015

1. semifinále je minulostí a Ježci si mohli připsat první bodík, ke kterému musí přidat ještě jeden, tak aby se mohli radovat po delší době opět z účasti ve finále některé ze soutěží.Chlumec jsme v základní části nezastavili...
Chlumec jsme v základní části nezastavili...
Muži A07.05.2015

Poslední zápas základní části přinesl souboj druhého týmu tabulky s prvním a jak se sluší na zápasy s Chlumcem byla to bitva několika úrovní. Na hřišti i mimo hřiště, sportovní i nesportovní. Ve všech ohledech vyhrál Chlumec a přebral po skončení utkání pohár za vítěze základní části. Nyní již začne úplně jiná soutěž a to play-off, nebylo by však vůbec špatné si třeba na závěr sezóny role prohodit, ale to je ještě strašně daleko.


Proti Jokeritu za tři body
Proti Jokeritu za tři body
Muži A23.04.2015

Souboj druhého týmu tabulky se třetím, souboj Ježků s Jokeritem. Každý zápas s tímto soupeřem bolí a často bývá utkání vyhrocené. Jak probíhalo nám přiblížil kapitán Ježků Radek Böhm.Delta na kolenou
Delta na kolenou
Muži A06.04.2015

Hodně emotivní utkání přinesl sobotní duel proti Deltě Pardubice. V loňské sezóně zde Ježci „B“ s tímto soupeřem prohráli a hořkost z tohoto utkání se přenesla i do tohoto duelu.

 


Áčko si dojelo pro tři body do Svitav
Áčko si dojelo pro tři body do Svitav
Muži A29.03.2015

Ježčí A-tým zajížděl ve čtvrtém kole na půdu dosud posledních Svitav a tak vidina tří bodů a tím upevnění pozice v tabulce byla jasná. Že to však nebudou body zadarmo se ukázalo hned na začátku, když se jako první trefily právě Svitavy.