Muži A - ježčí zpravodajství

Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Muži A25.08.2020

Pátek 28.srpna v Aréně Ježkárna a poté sobota - neděle 29.-30.8. naplno otevřou hokejbalovou sezónu. Vždy vyhlížená soutěž hokejbalových kouzelníků v penaltových dovednostech a unikátní turnaj mužských týmů jsou tou správnou předehrou před startem soutěží, které vypuknou od 5.září.


Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Muži A12.08.2020

Na novou sezónu se připravuje s naším elitním týmem i neodmyslitelná postava elitní útočné řady Ondřej Běloušek, který patří k nejlepším útočníkům v druhé lize. Své o něm už ví i extraliga.Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Muži A31.07.2020

Na lavičku A týmu se Josef Kozel postavil v lednu. Neprohrál jediný zápas. Vyhrál všechny... Tedy jeden. Koronavirus více nedovolil. Ačkoliv jeho působení na trenérské lavičce mělo být epizodou pro jarní část sezóny, má právě korona velký podíl na tom, že pokračuje a přijal výzvu na sezónu novou.


Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži A17.07.2020

Prazvláštní jaro je téměř zapomenuto. Nová sezóna má mnoho otazníků, ale příprava už má daný pevný kalendář. U A týmu pokračuje v pozici hlavního trenéra Josef Kozel. Rozhodl o tom Výkonný výbor v závěru června.Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Muži A07.04.2020

I v této nešťastné době je pořád o čem psát, ikdyž už ta pauza je poněkud dlouhá. Bohužel delší je pro hráče A týmu, který jako první skončil svou podzimní pouť národkou a v jarní fázi nestihl odehrát ani jedno ligové střetnutí.

Neztrácet optimismus a neustále se připravovat.

O tom je můj rozhovor s dalším bojovníkem o reprezentační dres. Ano, řeč je o Pepovi Macháčkovi, o kterém se již dříve zmiňoval Daniel Valenta ve svém rozhovoru. A co o sobě, o sezóně a našemu týmu říká právě Machy?


Extraligová a reprezentační minulost, to provází nováčka v obraně A týmu FIlipa Pecinu
Extraligová a reprezentační minulost, to provází nováčka v obraně A týmu FIlipa Pecinu
Muži A25.03.2020

Seznamte se s Filipem Pecinou! Na střídavé starty se k naší Ježčí družině přidal Filip Pecina. Filip přišel stejně jako bratři Novelinkové, nebo Tomáš Trojek z Chrudimského Jokeritu.

Jeho premiéra v dresu naší družiny byla velmi úspěšná ve Svitavách, kde v přípravném zápase nezklamal. Ovšem na ostrý start v sezoně zatím čeká.

Co vše nám prozradil o sobě Filip více? To už nechám zcela na něm...Týmu věřím na sto procent, říká snajpr A týmu Martin Čejgl
Týmu věřím na sto procent, říká snajpr A týmu Martin Čejgl
Muži A19.03.2020

Velmi zajímavý rozhovor s Martinem Čejglem jistě trošku zpestří šedé dny bez hokejbalu a sportu všeobecně. Místo přilby se Martin Čejgl momentálně kryje rouškou. I přes zranění nastoupil k poslednímu utkání rezervy možná i v této sezoně a rozhodně toho nelituje. Vždyť nastřílel hattrick a k tomu přidal pár nahrávek.

Jak Martin sám hodnotí svoje výkony a celkově výkony mužstva?


A tým je na jaro připraven
A tým je na jaro připraven
Muži A09.03.2020

Tři náročné tréninkové jednotky + přípravné utkání s domácím 1.HBC = vše dopadlo na jedničku!Musím se ještě hodně učit od zkušených hráčů, má jasno Daniel Valenta
Musím se ještě hodně učit od zkušených hráčů, má jasno Daniel Valenta
Muži A03.03.2020

Po nemocí s odvahou hrající, neskutečně talentovaný obránce. To je vizitka dalšího našeho respondenta, člena širšího kádru reprezentace do 20ti let Daniela Valenty.

V letošním roce má šanci reprezentovat ČR na mistrovství světa juniorů ve Švýcarsku. Spolu s Pepou Mácháčkem, tak opět zarazí klín do mapy hokejbalové bašty ve východních čechách, která produkuje talentované hráče připravené bojovat o zlatou medaili.


Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Muži A22.02.2020

O tom, že hokejbal u nás píše příběhy, by mohla mluvit také rodina Koprivových. Tři bratři oblékají náš dres. Dnes ovšem dostane nejvíce prostoru nejzkušenější z nich a to Petr. Petr Kopriva je novopečeným mistrem Zimní ligy s týmem Beerstars Břehy, kde se nejednou dobře uplatnila jeho rychlost, tvrdost a myslím, že i nemalá zkušenost, kterou mu dala, i dle jeho slov, 1.liga. Stejně tak, jako i ostatní členové elitního týmu naší družiny, doufá i Petr, že si v příští sezoně zahraje 1. ligu i v Heřmanově Městci.