Muži A - ježčí zpravodajství

Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body
Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body
Muži A02.12.2022

PardubiceTrenérské rošambó bylo ke sledování poslední hrací víkend roku 2022. Josef Kozel výrazně zamíchal sestavou, v prvních svou pěticích našel prostor hned pro sedm juniorů a dorostenců a i odvážně postavil první útok čistě jen z juniorů, kterým se letos v obou soutěžích mimořádně daří. Směr byl jasný - impuls mužstvu a zlepšit střeleckou potenci v přesilových hrách.


Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.
Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.
Muži A22.11.2022

Heřmanův Městec – 20.11 se narodila naše velká stálice a jeden z členů týmu, kterému vděčíme za to, že v našem městě hokejbal vůbec existuje. Petr Menc oslavil v tento den své padesáté narozeniny a je stále na špici brankářů. My jsme moc rádi, že jsme mu mohli předat podepsaný dres s číslem 50. Každý si přál, abychom v tento svátek přidali k darům i tři body z domácího prostředí.  Do zápasu nastoupil i Daniel Valenta, který se tak vrací po dlouhé pauze k hokejbalu. Naposledy jsme ho v našem dresu viděli ještě před covid pauzou.  Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!
Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!
Muži A18.11.2022

Heřmanův Městec – K dalšímu utkání Českého Poháru jsme nyní nikam necestovali, ale dostali jsme možnost hrát s extraligovým hradeckým „A“ týmem o postup do další fáze Českého Poháru. Začátek zápasu byl určen na sváteční ráno, takže si mnozí slibovali velkou návštěvnost a úspěšný postup do další fáze.


Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.
Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.
Muži A04.11.2022

Praha – Další pokračování Českého poháru - tentokrát na půdě těžkého soupeře. Setkali jsme se s další rezervou extraligového celku, tentokrát Hostivaře. Proti nám však nestál žádný nezkušený tým, ale celek, který se poskládal kolem Jana Čejky a v brance soupeře se objevil nám dobře známý Adam Majerníček, kterého si můžeme pamatovat z působení ve Svítkově v minulém roce. Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!
Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!
Muži A03.11.2022

Malenovice – Netradičně v sobotu se měl odehrát zápas mezi Ježky a domácím výběrem Malenovic.  Očekával se těžký boj na nově zrekonstruovaném hřišti, kde si před týdnem vylámala zuby Polička. Naše motivace byla ještě o to větší, když juniorka hrající před námi nedokázala skórovat a prohrála 1:0. 


Nervy, pot a zápletka až do posledních sekund! Brno nakonec zdoláno.
Nervy, pot a zápletka až do posledních sekund! Brno nakonec zdoláno.
Muži A27.10.2022

Heřmanův Městec – Pěkná neděle na Ježkárně se změnila v drama a urputný boj o každý kousek hřiště. Do našeho města přijelo Brno, které (ač s dobrou vzájemnou bilancí) rozhodně nepatří k žádným lehkým soupeřům a předvedlo to dokonale i tuto neděli.Série výher skončila, Polička odváží body domů!
Série výher skončila, Polička odváží body domů!
Muži A18.10.2022

Heřmanův Městec – krásné nedělní počasí přímo vyzývalo k návštěvě Ježkárny. Pivo bylo naraženo, párky a klobása v našem bufetu voněly už při vstupu do areálu a očekával se kvalitní a hezký hokejbal. 


Pilař tsunami smetlo bezradné Pardubické béčko!
Pilař tsunami smetlo bezradné Pardubické béčko!
Muži A10.10.2022

Heřmanův Městec – V krásnou slunečnou neděli jsme přivítali na Ježkárně soupeře, kterého jako jediného jsme v ligovém utkání dosud neporazili. Řeč je o Pardubické rezervě, se kterou máme z minulé sezóny nelichotivou bilanci tří proher, pouhý bod za prohru doma v prodloužení...Bratři Pilařové zářili proti Boleslavi.
Bratři Pilařové zářili proti Boleslavi.
Muži A05.10.2022

Heřmanův Městec/Chotěnice – Bejamínkem v sestavě je Jan Pilař, který se usadil v sestavě a se svým bratrem Tomášem nyní brázdí mantinely druhé nejvyšší ligy. K tomu i jeho produktivita napomohla k nejlepšímu vstupu do sezony. Co o tom řekl on sám?


Jak viděl pohárové utkání A týmu Vít Musílek
Jak viděl pohárové utkání A týmu Vít Musílek
Muži A05.10.2022

Heřmanův Městec/Vyžice – Nadějí našeho týmu v podobě mladého obránce je Vít Musílek, který již druhým rokem nastupuje v sestavě A Týmu. Nyní hrál v Hradci Králové proti rezervě v Českém Poháru.