Muži A - ježčí zpravodajství

Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021

Na apríla v roce 2012 naposledy Aréna Ježkárna zažila prvoligový zápas. Teď klub hlásí: VRACÍME SE DO 1.LIGY A JSME NA NI PŘIPRAVENI!


Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020

Na dlouhou dobu poslední utkání a završení JežekTour bylo zaručeně nejtěžší a také nutno podotknout, že jsme se opravdu do poslední chvíle rvali výsledek. Takové bylo sobotní střetnutí v Hradci s jejich rezervou. Oba týmy odehrály neskutečně kvalitní utkání plné rychlosti, důrazu a nasazení.

Je smutné, že bohužel tímto zápasem se pro náš elitní tým hokejbalové brány zavřely a proto je důležité, že z Hradce vezeme vydřené tři body.Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020

Ježek TOUR začíná. A tým nyní čekala dvoutýdenní štace po hřištích soupeře a hned na začátek nám byl naordinován nelehký soupeř. Náš autobus zamířil do krás Orlických hor, jmenovitě do Letohradu, kde jsme se utkali s Kanci ze Žamberku. Zkušený trenér domácích Martin Motyčka připravil své mužstvo dobře, zápas to nebyl snadný.


Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020

Českým pohárem na začátek vítězně, tak by se dal stručně říci vše k výsledku. Sváteční pondělí jsme oslavili vítězstvím v Jihlavě, kde jsme odstartovali naší pouť turnajem. Věříme, že ještě další korálky přidáme. Český pohár se hraje systémem prohraješ končíš, tím jsou tyhle zápasy jedinečné. Končí Jihlava, my jedeme dál!V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020

Zápas podzimu - tak se dalo nahlížet k duelu, který sehrálo naše áčko v domácím prostředí proti České Třebové.

Zatím neporažená Česká Třebová přijela v početné sestavě a také s brankářem Strenčákem, který až dosud nepustil v nové sezoně za svá záda ani jeden míček. Bodově sice byli Kohouti horší o tři body, ale dosud měli zápas s HC Jestřábi Přelouč k dobru.


Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Muži A21.09.2020

První letošní výjezd jsme absolvovali do Chlumce, kde nás čekal nepříjemný a kousavý soupeř. Do sestavy se navíc kvůli absenci zařadil nejzkušenější brankář klubu Petr Menc v pozici záchranné rezervy, ale Petr Novelinka vše zvládl na výbornou a mezi tři tyče jej nepustil. Chyběli však Pilař, Čejgl, Hudec, Jan Böhm a stále i Drbohlav, který je dlouhodobě zraněný. Co však bylo navíc, byla skvělá divácká podpora pro Ježky.A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
Muži A13.09.2020

Netradičně v pátek večer se náš elitní tým střetl s Pardubickým „C“. Nenechme se však zmást označením. Soupeř přijel ve velmi silné sestavě nabitý zkušeností, ale i mládím a přispěl k mimořádnému utkání výborným výkonem. 


Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Muži A06.09.2020

Na Ježkárnu včera zavítal celek, který až do nedávna brázdil prvoligové stadiony. HC Jestřábi Přelouč přijeli ukázat své kvality. Dle soupisky bylo vidět, že má tým poskládaný ze zkušených hráčů. Každý v regionu věděl, že tohle je absolutní šlágr, který se nám naskytl hned v prvním kole. Favorit pro nás však byl jasný.Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Muži A01.09.2020

Se smůlou na zádech chodí Lukáš Drbohlav již druhým rokem. V rozhovoru prozradil nejen to, jak se připravuje na novou sezonu, ale i neskutečnou smůlu, která ho připravila minimálně o jednu medaili.

Co na sebe prásknul?


JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
Muži A31.08.2020

Náročný přípravný turnaj v azylu zimního stadionu ve Skutči se vydařil. Jak organizačně, tak i coby herní prověrka před startem soutěží. Bez porážky jej zvládla extraligová Hostivař. Ježci porazili oba prvoligové celky.