Mladší žáci13.06.2019Jiří KozelPřečteno: 914x

Mladší žáci zakončili sezónu

Kategorie mladších žáků byla před sezónou, také hodně diskutovaná, jelikož věkově tam příliš hráčů nespadalo, ale opět se našlo dostatek mladších hráů, kteří nám v této věkové kategorii vypomohli a sezónu odehráli s velkým přehledem. Na domácím turnaji všechny zápasy dokonce vyhráli a pro diváky dokonce nachystali dvoje trestná střílení.

Šulc Jiří: "Hráči mají za sebou poslední turnaj mladších žáků, který se odehrál na domácím hřišti Ježkárny. Čekali je čtyři zápasy proti týmu HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice, SK Hokejbal Letohrad, TJ Sršni Svitavy a HBC Rangers Opočno. Hned v prvním utkání jsme se postavili proti Autosklu. Zápas to byl hodně vyrovnaný a góly padali na obou stranách. Ještě dvě minuty před koncem byl stav nerozhodný, ale Ježkům se podařilo bleskově přejít do útoku a vstřelit rozhodující branku. Dalším soupeřem byl Letohrad. Ze začátku se zdálo, že to bude těžký oříšek, ale hráči bojovali a doslova se strhla přestřelka na obou stranách, která skončila nerozhodným výsledkem. A tak ke slovu přišli samostatné nájezdy a naše stoprocentní úspěšnost přispěla k výhře nad Jeleny. Proti ostrým žihadlům Sršňů jsme nastoupili až po obědě. Soupeř začal velmi dobře a chvíli nás nepustil vůbec ke hře. Ježci se ale nedali, a ještě v první půlce doslova přetlačili hráče Svitav a několikrát rozvlnili síť v jejich brance. Jako poslední jsme se na hřišti potkali s Rangers z Opočna. Bylo vidět, že jejich hráči jdou zápas od zápasu nahoru, a tak jsme odehráli další, hodně vyrovnaný zápas, který skončil remízou. Ani po základní sérii nájezdů nebylo rozhodnuto. Padla tedy volba na jednoho hráče, jímž byl náš kapitán. Nemýlil se a míček skončil za zády brankáře. Jako druhý šel na našeho brankáře hráč Opočna, ale gólman zůstal ledově klidný a nájezd bez problémů chytil.
Všem hráčům Velký dík za odvedenou práci na hřišti."
 
Sestava: Šulc, Slaný - Sedlák, Starý Mar., Licek, Mareček, Meissner, Mastík, Moravcová, Kachlík, Peřina, Málek, Starý Mich., Roztočil
 
Výsledky:
Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo H.A.K. Pce       4:3
Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad             6:5 po SN
Ježci Heřmanův Městec : TJ Sršni Svitavy                         6:2
Ježci Heřmanův Městec : HBC Rangers Opočno             4:3 po SN

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci16.10.2020
»Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019
»Mladší žáci jednou vítězně
Mladší žáci19.09.2019
»Famózní forma na začátku sezóny
Mladší žáci11.09.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019