Mladší žáci13.06.2019Jiří KozelPřečteno: 396x

Mladší žáci zakončili sezónu

Kategorie mladších žáků byla před sezónou, také hodně diskutovaná, jelikož věkově tam příliš hráčů nespadalo, ale opět se našlo dostatek mladších hráů, kteří nám v této věkové kategorii vypomohli a sezónu odehráli s velkým přehledem. Na domácím turnaji všechny zápasy dokonce vyhráli a pro diváky dokonce nachystali dvoje trestná střílení.

Šulc Jiří: "Hráči mají za sebou poslední turnaj mladších žáků, který se odehrál na domácím hřišti Ježkárny. Čekali je čtyři zápasy proti týmu HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice, SK Hokejbal Letohrad, TJ Sršni Svitavy a HBC Rangers Opočno. Hned v prvním utkání jsme se postavili proti Autosklu. Zápas to byl hodně vyrovnaný a góly padali na obou stranách. Ještě dvě minuty před koncem byl stav nerozhodný, ale Ježkům se podařilo bleskově přejít do útoku a vstřelit rozhodující branku. Dalším soupeřem byl Letohrad. Ze začátku se zdálo, že to bude těžký oříšek, ale hráči bojovali a doslova se strhla přestřelka na obou stranách, která skončila nerozhodným výsledkem. A tak ke slovu přišli samostatné nájezdy a naše stoprocentní úspěšnost přispěla k výhře nad Jeleny. Proti ostrým žihadlům Sršňů jsme nastoupili až po obědě. Soupeř začal velmi dobře a chvíli nás nepustil vůbec ke hře. Ježci se ale nedali, a ještě v první půlce doslova přetlačili hráče Svitav a několikrát rozvlnili síť v jejich brance. Jako poslední jsme se na hřišti potkali s Rangers z Opočna. Bylo vidět, že jejich hráči jdou zápas od zápasu nahoru, a tak jsme odehráli další, hodně vyrovnaný zápas, který skončil remízou. Ani po základní sérii nájezdů nebylo rozhodnuto. Padla tedy volba na jednoho hráče, jímž byl náš kapitán. Nemýlil se a míček skončil za zády brankáře. Jako druhý šel na našeho brankáře hráč Opočna, ale gólman zůstal ledově klidný a nájezd bez problémů chytil.
Všem hráčům Velký dík za odvedenou práci na hřišti."
 
Sestava: Šulc, Slaný - Sedlák, Starý Mar., Licek, Mareček, Meissner, Mastík, Moravcová, Kachlík, Peřina, Málek, Starý Mich., Roztočil
 
Výsledky:
Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo H.A.K. Pce       4:3
Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad             6:5 po SN
Ježci Heřmanův Městec : TJ Sršni Svitavy                         6:2
Ježci Heřmanův Městec : HBC Rangers Opočno             4:3 po SN

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019
»Mladší žáci jednou vítězně
Mladší žáci19.09.2019
»Famózní forma na začátku sezóny
Mladší žáci11.09.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019