Mladší žáci24.05.2018Robert Musílek, Jiří KozelPřečteno: 402x

Mladší žáci ve Svitavách

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal ve Svitavách. Počasí nám přálo a prostředí svitavského stadiónu je více než přátelské pro sportování všeho druhu. Sportovně tedy neděli neprožili jen naši hráči, ale i většina rodinných příslušníků, kteří využili přilehlých sportovišť.

Robert Musílek: "Turnaj se konal za účasti pouze tří klubů. Pořadatelé rozdělili zápasy do dvou stejných částí. První část se nám bohužel zcela nepovedla a navázali jsme tak na klesající tendenci výkonu a motivaci hráčů. První zápas proti oslabenému soupeři z Pardubic jsme sice ještě zvládli, ale druhý zápas proti naopak tentokráte posílenému domácímu týmu jsme již nezvládli.
Nezbylo tedy než se zamyslet a zcela změnit sestavu. Do druhé poloviny se také podařilo tým povzbudit a již zápas s Autosklem ukázal lepší stránku našeho týmu. Poslední zápas opět proti domácím měl ukázat, jestli se podařilo tým namotivovat. Zpětně hodnotím poslední zápas jako jeden z nejlepších, který jsme v této sezóně odehráli. Tým opravdu šlapal a na hřišti jsme opravdu nechali všechno. Diváci museli být také spokojení, neboť se hrál velice rychlý hokejbal plný šancí na obou stranách. Soupeři jsme prohru vrátili a kluci si užili oslavu vyhraného zápasu.
Jsou situace, kdy je potřeba prohrát, abychom zvítězili."

Ježci HM – Autosklo Pardubice 3:1
2x Sedlák, Musílek

Ježci HM – Sršni Svitavy 0:2

Ježci HM – Autosklo Pardubice 5:0
2x Hladký, 2x Kubátová, Polášek

Ježci HM – Sršni Svitavy 3:1
Polášek, Pilař, Hladký

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019
»Mladší žáci zajížděli do Letohradu
Mladší žáci17.04.2019
»Koncert tyček
Mladší žáci03.04.2019