Mladší žáci16.10.2020Jiří KozelPřečteno: 418x

Mladší žáci v Přelouči

V Přelouči se představil velmi mladý tým mladších žáků a nevedl si výsledkově vůbec špatně, když dokázal porazit Autosklo HAK Pardubice, v nájezdech udolat Liberec a jen s Přeloučí tahal za kratší konec, když prohrál 0:1.

Kozel Jiří: „V prvním utkání s Přeloučí se hráči ještě na hřišti trošku hledali, a to jak ti kteří již na velkém hřišti něco odehráli, tak ti co jsou na něm nováčci. Během zápasu se výkon zvedal, ale na vyrovnání jsme nedosáhli ani přes odvolání brankáře. Ve druhém zápase se nám nepovedla jen první střídání, po té co kluci zjistili, že se soupeřem dá hrát a při větší aktivitě ho lze i přehrát, tak zapnuli a soupeře již k ničemu nepustili a z tlaku vytěžili i vstřelené branky. Třetí zápas nás zastihl ještě na vlně euforie a hráči makali na plno. Jak náš tým, tak soupeř si vypracoval několik šancí, které však dokázali brankáři zneškodnit a došlo až na samostatná střílení, ve kterých jsme byli dvakrát úspěšní a náš brankář byl i nadále neprůstřelný – vítězství tedy bylo naše.

Po celý turnaj šli výkony nahoru a je hrozně znát, že ti hráči prostě potřebují hlavně hrát, trénink je hezká věc, ale v zápasech se nám vždy ukáže na čem máme zapracovat v trénincích. Bohužel díky vynucené pauze jen tak nebudou.

 

Zápasy:

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 0 : 1

Ježci Heřmanův Městec : Autosklo HAK Pardubice 3 : 0

Ježci Heřmanův Městec : HBC Liberec 1 : 0sn

 

Sestava:

Šulc – Licek, Roztočil, Starý, Bulánek, Kozel, Ludvíček, Kuklík, Louvar, Němeček

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021
»Konečně v zápase
Mladší žáci08.06.2021
»Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019
»Mladší žáci jednou vítězně
Mladší žáci19.09.2019