Mladší žáci03.12.2016Jiří KozelPřečteno: 1287x

Mladší žáci potvrdili svoji kvalitu

Mladší žáci na podzim povětšinou po zápasech slavili a potvrdili tak svoji kvalitu. Někteří hráči v této kategorii již nastupovali před 5 lety, kdy vlastně jiná volba ještě nebyla. Od té doby udělal region Východ v mládežnickém hokejbale velký skok a nabízí daleko více kategorií. Hráči, kteří tenkrát v této kategorii začínali nyní v této kategorii končí a svoje nasbírané zkušenosti neváhají v zápasech prodat.

Z 18 zápasů zvedali ruce nad hlavu hned 14x a nastříleli 113 gólů – zeptali jsme se jejich trenéra J. Kozla na pár otázek.

 

 

Minulý rok skončili Ježci v kategorii mladších žáků na posledním místě, nyní jsou druzí s odstupem 3 bodů na vedoucí Autosklo, co stojí za výsledkovou změnou?

Kluci jsou o rok starší. Nám dorostla do ideálního věku velká většina hráčů a to je hned znát.

 

 

Takže jste očekával, že budete bojovat o první místo?

Věděl jsem, že letos budeme schopni porazit každého soupeře a že soutěž bude daleko vyrovnanější, což se i potvrdilo. Bodově jsme sice nyní s Autosklem v trháku, ale já si myslím, že zrovna o to první místo ještě zabojuje i Svítkov.

 

Nyní Vás čeká zimní přestávka, jak bude probíhat?

Již tradičně v sokolovně a to do konce roku 1x týdně a od nového roku 2x týdně.

 

Jaké jsou tedy plány na jarní část?

Hrát, hrát, hrát a bavit se. Rádi bychom, jako tečku za sezónou pro kluky zajistili zase nějaký ten vícedenní turnaj. Pro mě i pro většinu hráčů to je poslední půlrok u mladších žáků, tak si to naplno užít.

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021