Mladší žáci22.03.2019Jiří KozelPřečteno: 231x

Mladší žáci na Svítkově

Mladší žáci oblékli nové dresy a vydali se do Svítkova, kde je čekala těžší skupina soupeřů, ale Ježci se jich nezalekli a dvakrát nebylo k bodům vůbec daleko.

Mareček Michal: "Po zimní pauze se jednalo o první turnaj. Vzali jsme na turnaj hodně dětí z kategorie přípravky. Musím upřímně přiznat, že pro některé to byl velký skok -  hlavně rychlost hry a někdy i tvrdost soupeřů. Jak se ale říká, co tě nezabije, to tě posílí.

První zápas prohra o gól a to ještě dost nešťastně vstřeleným. Více mrzí druhý zápas, kde jsme rychle prohrávali o 3 góly, ale nakonec bojovaly  v poslední minutě o vyrovnání. To se nám po odvolání gólmana i povedlo. Bohužel jen asi tak na 30 sekund byl nejdříve gól uznán a po konzultaci rozhodčích se střídačkou soupeře následně odvolán. Třetí utkání jsme hrály téměř po dvou a půl hodinové pauze. První polovina byla vyrovnaná, ve druhé už jsme vypadly úplně z role. Během jedné minuty jsme inkasovali dvě branky, z čehož už jsme se nevzpamatovali a soupeř ještě další branky přidal."

 

Ježci Heřmanův Městec : SK Polička 0:1

Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo HAK Pardubice 2:3

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:6

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019
»Mladší žáci zajížděli do Letohradu
Mladší žáci17.04.2019
»Koncert tyček
Mladší žáci03.04.2019