Mladší žáci06.10.2021Jiří KozelPřečteno: 524x

Mladší žáci hráli v Polabinách

Další turnajové kolo mladších žáků se hrálo v Pardubicích, kde Ježci narazili postupně na HC Jestřábi Přelouč, HBC Pardubice a HBC Hradec Králové 1988.

Jiří Kozel: "Další kolo mladších žáků, přineslo opět dvě prohry a jedno vítězství. Herní projev se však od minula trošku zlepšil. Dokázali jsme soupeře dobře napadat a následně jimi odehrané míčky sbírat a tím se dostávali často do šancí. V některých situacích jsme ještě stále málo hladoví a raději si přihrajeme než abychom chladnokrevně zakončili.

Proti Jestřábům jsme ukázali přeci jen trošku více zkušeností, které kluci sbírají ve starších žácích a nakonec se nám je povedlo přetavit i v góly, které padli hlavně po dorážkách pro které jsme si však skvěle šli. Proti Pardubicím jsme byli trošku zakřiknutí a pár situací zbytečně pokazili skoro ve finální části a pak nezakončili a bez toho prostě gól nevstřelíme. Hned následovalo utkání s Hradcem Králové a moc ani nebylo znát, že kluci hrají hned další zápas po sobě. Dostávali jsme se do šancí a ty úspěšně zahazovali, podobně na tom byl i soupeř, ale tomu se jedno "nedáš a dostaneš" povedlo přetavit v gól a těsné vedení uhájil i po velkém našem tlaku v závěru.

Krásné počasí, slušná hra, možná méně gólů než jsme mohli ve finále dát, ale dobrá nálada a kolektivní výkon - takže za mě spokojenost."

 

Zápasy:

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 4 : 1 (1:0), střely 15:7
Ježci Heřmanův Městec : HBC Pardubice 0 : 2 (0:1), střely 6:16
Ježci Heřmanův Městec : HBC Hradec Králové 1988 0 : 1 (0:0), střely 11:15
 
Sestava:
Šulc - Kolář, Peřina, Ludvíček, Roztočil, Janeček, Vodehnal, Kuklík, Vašáková, Kozel, Kuchař, Horečka

 

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Mladší žáci07.06.2022
»Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022
»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021