Mladší žáci10.11.2017Robert Musílek, Jiří KozelPřečteno: 592x

Mladší žáci bojovali na Svítkově

Další turnaj mladších žáků hostil Svítkov.

Prvním naším zápasem s domácím týmem Svítkova se nesl duch ospalosti a celkové nemotivovanosti hráčů. Byli jsme všude druzí a předvedená hra byla plna individuálních i týmových chyb. Soupeř hrál jednoduchou hru, která nás zaskočila zcela nepřipravené a zaslouženě nás porazil. Výsledek 5:2 byl zcela vypovídající a my jsme tentokráte prohráli zcela zaslouženě.

Po důkladném rozboru předvedené hry jsme do druhého zápasu proti Autosklu nastoupili odhodláni vyhrát a v zápase nechat všechny síly. Opětovně jsme se potýkali s běhavostí a celkově herní obraz neodpovídal hře, kterou umíme hrát. Ježkům se podařilo vstřelit první gól a ujmout se vedení, bohužel soupeř trochu více zabral a velice rychle se mu podařilo srovnat a následně vstřelit gól na 2:1. Do konce zápasu jsme pak již tahali za kratší konec a prohra nás odsoudila k zápasu o třetí místo.

Třetím zápasem pak po obědě byl zápas s týmem Svitav, který je zápas od zápasu lepším týmem, a proto v nás vzbuzoval obavy. První polovina zápasu pak jasně ukázala, že obavy byly oprávněné a ačkoli jsme soupeře jasně přehrávali, podařilo se nám vstřelit pouze jediný gól. Soupeř přitom několikráte ukázal, že utočit umí, a tak i náš brankař musel předvést něco lepšího ze svého umění. Do druhé poloviny dostali hráči jasný úkol vstřelit čtyři góly. Sázka o šampaňské byla uzavřena. Najednou tu byla motivace a úplně jiný tým. Žádný míček nebyl ztracen a chuť střílet góly se zastavila na čísle 7.

Celkově se nám turnaj nevydařil a mnoho se týmu nedařilo. I to pomyslné štěstíčko odešlo s naší touhou vyhrát, a tak vyložené tutovky končily mimo branku, nebo míček neposlušně poskakoval nad hokejkami našich útočníků i obránců. Čeká nás ještě poslední podzimní turnaj, a to na hřišti nynějšího vítěze. Věřím, že zde se nám bude dařit více a především, že najdeme motivaci pro hráče do tohoto turnaje.

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019
»Mladší žáci zajížděli do Letohradu
Mladší žáci17.04.2019
»Koncert tyček
Mladší žáci03.04.2019