KLUB28.05.2021Josef KozelPřečteno: 150x

Mládež má jasno - odehraje v červnu republikové poháry

Svazoví funkcionáři nalezli formáty soutěží, které umožní v červnu zapojit naše mládežnické týmy. Obě extraligy byly ukončeny, nahrazují je BEKO pohár juniorů a MARKMED pohár dorostu. Mužské týmy dosud soutěžní resumé neznají.

Junioři = BEKO pohár juniorů 2021

Extraligu juniorů je kompletně anulována, neboť vzhledem na různé počty odehraných utkání, množství týmů a termínový nedostatek nebylo v silách již tuto soutěž adekvátně dohrát.

V následné pohárové soutěži však nastoupí celkem 13 klubů z původních 16 účastníků juniorské Extraligy. Tyto týmy jsou územně rozděleny do tří skupin, jedné pětičlenné a dvou čtyřčlenných. V rámci skupinových bojů se týmy utkají jednou každý s každým buď doma nebo venku a na základě umístění ve skupinách pak postoupí první 3 týmy z pětičlenné, resp. první 2 ze dvou čtyřčlenných skupin, doplnění ještě o jeden tým z dalších pozic na závěrečný turnaj, kterým tato soutěž vyvrcholí ve dnech 26. - 27.6.

JEŽCI se 2x představí doma s Hostivaří a Hradcem Králové, mezi těmito souboji zamíří do Prahy proti HC Kert Park (viz. rozpis zápasů JUNIORŮ).

Dorost = MARKMED pohár dorostu 2021

Dorostenecká Extraliga je pro letošní sezónu v obou skupinách anulována stejně jako juniorská a nahradí ji Markmed Pohár dorostu. Do soutěže nastoupí 15 týmů, které se utkají během dvou hracích víkendů v tříčlenných turnajích. Každý tým tak odehraje 4 utkání s různými soupeři, přičemž výsledky těchto zápasů jsou započítávány do společné tabulky, což dodá celé soutěži zajímavý náboj. Nejlepších osm týmů pak podobně jako u juniorského poháru postoupí na závěrečný turnaj ve dnech 26. - 27.6., který určí celkového vítěze.

JEŽCI nejprve doma přivítají Svitavy a Eagles Brno, pak zamíří do Prahy proti Novému Strašecí a Hostivaři - v této kategorii se pohár hraje na 2x15 minut (viz. rozpis zápasů DOROSTU)

Ostatní mládež v regionu

Starší žáci maji rovněž ligovou soutěž zrušenu. Zahrát si mohou turnajově jako nejmladší kategorie. Žáci starší i mladší, přípravka, mini i mikro zná turnajové termíny, ale bude vždy reagovat na situaci zdravotní a také vyhlašovanou ligovou komisí.

JEŽCI v kategorii přípravka začínají již tuto sobotu v Chrudimi. Soupeřem bude Chrudim, Letohrad a Hradec Králové. Turnaj startuje na chrudimském stadionu v 8:30.

poslední ježčí ČLÁNKY

»Junioři pár vteřin od senzace
Junioři12.06.2021
»Dorost roli favorita zvládl
Dorost09.06.2021
»Vem si roušku
Junioři08.06.2021
»Konečně v zápase
Mladší žáci08.06.2021
»Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka01.06.2021

ježčí ZPRAVODAJSTVÍ

»Muži A
»Muži B
»Junioři
»Dorost
»Starší žáci
»Mladší žáci
»Přípravka
»Minipřípravka
»Mikropřípravka
»Ženy
»Hobby tým
»KLUB