Muži A16.11.2021Lukyč VajdičPřečteno: 22x

Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!

Heřmanův Městec – vedení muselo reagovat na dlouhodobý problém s marodkou a dohodlo se na spolupráci s Markem Kiššem, který byl i připraven již pro souboj  se Svítkovem. Z marodky se vrátil Ondřej Honek, bratři Novelinkové a Martin Čejgl.

Ježci HM v. Svítkov Stars Pardubice   7:6  (3:4, 1:1, 3:1)

Sestava: Novelinka P. (10. Menc) – Pecina, Musílek, Böhm, Menc L., Honek, Macháček, Hudec – Čejgl, Běloušek, Kišš – Macenauer, Novelinka, Pilař – Novák, Jošt, Drápalík

1.třetina

Začala opravdu velmi svižně. Již v čase 00:39 přihrál Martin Čejgl na střelu ONDŘEJI BĚLOUŠKOVI a ten se trefil naprosto přesně - 1:0. A o půl minuty bylo ještě veseleji, DOMINIK MACENAUER svým důrazem našel recept na Majerníčka - 2:0. Jenže pak si vybral slabší chvíli Petr Novelinka, když pěkná střela hostujícího Nováka nakonec skončila za jeho zády - 2:1. Poté se na našeho brankáře doslova řítil Wáber, ale tentokrát byl již náš strážce pozorný. A to i o chvíli později proti Bláhově dorážce, kterou vytěsnil mimo branku. Hosté nám v zápětí nabídli přesilovou hru, kterou korunoval chladnokrevný FILIP PECINA, jenž vyhnal Majerníčka z branky - 3:1. To samé jsme však nabídli v o chvilku později my. Král tentokrát našel Wabera a ten střelou pod horní tyč snížil na 3:2. Král i Waber si to za chvíli opět vyměnili a na střídačku se tak poroučel i Petr Novelinka - 3:3. Jenže Petr Menc se ani neohřál a už i on lovil míček z branky díky individuální akci Blahy - 3:4.

2.třetina

Šťovíček od nás od nás ještě góla v zápase nedostal a to bylo potřeba změnit, tentokrát byla prodleva mezi úvodním buly delší, ale přesto vyrovnávací gól přišel v čase 15:42 a opět duo Čejgl a zakončující ONDŘEJ BĚLOUŠEK, který tak přidal druhý svůj korálek v zápase - 4:4. Pak se pěknou kličkovanou blýskl Tomáš Pilař, ale na svůj střelecký úspěch z minulého zápasu navázat nakonec nedokázal. Pěknou šanci měl i Dominik Macenauer, ale míček Šťovíček lapil. O minutu později se k míčku v našem pásmu dostal Malý a i přes veškerou snahu Petra Mence vrátil hosty do vedení - 4:5. Velikou příležitost měl potom Čejgl na srovnání, ale míček zamířil až na dětské hřiště. Novák později dostal pěknou přihrávku od Kozla, který nahradil v sestavě Drápalíka, ale míček jen těsně minul branku.

3.třetina

Začátek třetiny byl opět náš a prosadil se nový člen Ježků. Formace Čejgl – Běloušek a právě zakončující MAREK KIŠŠ a zápas byl opět vyrovnán - 5:5. Jenže i na tohle hosté odpověděli Matěj Kábrt po přihrávce Bláhy dokázal opět zápas přelít na stranu Svítkova - 5:6. Jenže to bylo ze strany hostí všechno. Neuvěřitelná třetí třetina za obrovského povzbuzování jsme se ani tohoto nezalekli a soupeře zatlačili. Nejprve se v obrovské příležitosti ocitl Kišš, ale ještě vylepšoval pozici pro Čejgla, ale to hosté odrazili. Poté se do šance doslova prorval čekající tatínek Jošt, ale míček jen těsně minul branku. Novelinka se o minutu později po přihrávce Macenauera dostal k pěkné střele, ale zvonila tyč. Hosté se dostali do šance až při vyhození míčku mimo hřiště Jošta. Nejprve střílel Waber, ale Menc připraven. O minutu později se za brankou dostal do skrumáže Filip Pecina, který držel míček za brankou, čekání nevydržel a vlétnul do klubka hráčů za což si vysloužil dvě trestné minuty. Po návratu Jošta tak započala minuta a půl přesilovky, na jejíž konci byl hattrickový hráč večera ONDŘEJ BĚLOUŠEK, který i potřetí vyrovnal - 6:6. O pět minut později zahrál míček od mantinelu, který se snažil dohrát hostující obránce ještě u mantinelu, míčku v cestě za branku však nezabránil, tam se ujal Pilař a ten doslova namazal DOMINIKU MACENAUEROVI, který chladnokrevně doslova prostřelil trefu do sítě Svítkova - 7:6. Hosté reklamovali sice zakázané uvolnění, ovšem viditelně míček zasáhl hráč hostů už na jejich části hřiště a tím se nemohlo o tento delikt jednat. V závěru již k vyrovnání nedošlo a tak jsme vrátili porážku soupeři z jejich hřiště i s úroky.

 

Celý tým opět ukázal neuvěřitelnou bojovnost, když v zápase blbec dokázal nakonec urvat všechny tři, pro nás nesmírně důležité, body do tabulky, čímž jsme se dotáhli na rozdíl pouhých dvou bodů na třetí místo. Je třeba uznat, že i přes vypjaté chvíle a emoce se zápas odehrál bez jakéhokoliv náznaku ostrých faulů, nebo jiné agrese. Zápas to byl neskutečně atraktivní právě pro všechny ostatních, ikdyž obě strany zažili doslova infarktové chvíle.

Již zítra odehrajeme další kolo poháru doma proti extraligovému Kovo Praha. Buly se vhodí přesně ve 13:00 . Přijď fandit a vytvoř skvělou a elektrizující atmosféru. #MYJSMEJEZCI

FOTOGALERIE:

https://stillboy123.rajce.idnes.cz/Jezci_Hermanuv_Mestec_-_Svitkov_Stars_7_6/

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
28.11.21 - 14:00
Heřmanův Městec
Muži A1.Liga 2021-2022Malenovice

nejbližší ZÁPAS

1.Liga 2021-2022
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo SK Kometa Polička Polička
06.03.2022
14:00

poslední ČLÁNKY

»Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Muži A25.11.2021
»Válka nakonec body nepřinesla, půl kůň svou tvrz uhájil!
Muži A10.11.2021
»Brněnská tvrz nedobyta. Od Špilberku bez bodu!
Muži A01.11.2021
»Kletba prolomena, drama v Poličce ukončeno Vojtěchem Šmídem!
Muži A20.10.2021
»Mise Morava body nepřinesla!
Muži A14.10.2021