Muži A14.10.2021Lukyč VajdičPřečteno: 297x

Mise Morava body nepřinesla!

Malenovice – v neděli jsme za podpory našeho fanklubu vyrazili do Zlínské části Malenovice, kde jsme se střetli s domácím výběrem.

HBC Malenovice v. Ježci HM  4:2  (2:1, 0:0, 2:1)

První ranou pro tým bylo onemocnění trenéra Kozla. Na poslední chvíli musel mužstvo převzít dočasně Kamil Mlejnek. Toho čekalo i další překvapení, když mu předal před zápasem kapitán týmu Lubomír Menc symbolické dresy A-týmu se jménem a číslem 56 jako poděkování za práci, kterou udělal pro klub.

Sestava: Novelinka (Synek) – Pecina, Trojek – Menc L., Böhm J. - Mlejnek V., Macháček – Šmíd, Běloušek, Novák – Macenauer, Novelinka L., Jošt – Kozel, Škoda, Pilař T.

 

1.třetina

A začalo to šťastně pro nás, první útok a hned úder. Honza Böhm vystřelil a ONDŘEJ BĚLOUŠEK pohotově dorazil míček za záda Opavského - 0:1. Domácí se nepříjemně probrali a začali hrát opravdu velmi aktivně, velmi vysoko napadali a my dělali chybu za chybou. Jenže my máme skvěle chytajícího Petra Novelinku, který nejprve lapil velkou šanci při dorážce před brankou a poté i po schované střele od modré vytáhnul bravůrní zákrok lapačkou. Nestačil však v 5. minutě na střelu Nohála a bylo vyrovnáno - 1:1. I my jsme začali trošku lépe na pro nás nezvyklém povrchu vystrkovat růžky, nejprve pálil od modré Pecina, poté se ke střele dostal i Menc, ale všechno končilo na dobře hrající obraně, nebo odražené do rohů od brankáře Opavského. Pak měl obrovskou příležitost Novák, ale ani to neskončilo gólem. A tak se o slovo přihlasil opět domácí Nohál a do kabiny se bohužel šlo za stavu 2:1.

2.třetina

Před hvizdem jsme si pár věcí řekli a šlo se opět na věc. Tentokrát však začali lépe domácí, ale Novelinka nejprve lapil přízemní střelu od modré, a poté i únik dva na jednoho. Poté se v přesilovce snažili domácí o navýšení skóre, ale přes Novelinku to nešlo. Druhá polovina třetiny však patřila nám, nejprve Škoda zahodil tutovku, potom se ke střele dostal Tomáš Pilař, ale domácí brankář Opavský byl rovněž na místě. Poté sehrál druhý útok povedenou pasáž, ale i přes opakované dorážky domácí brankář udržel nervy na uzdě a míček před brankovou čárou. Skrumáž pak vyústila v pěstný souboj Jošta s Lečbychem, ale to nakonec skončilo pouze trestem navíc.

3.třetina

Celý zápas byl velmi neklidný, a bylo i poměrně dost zbytečných faulů z naší strany. Jeden takový trest se dohrával i na začátku závěrečné periody a bohužel pro nás skončil gólem. Domácí Foltýn zvedl v čase 30:29 ruce nad hlavu po dělovce pod břevno - 3:1. My jsme na to však dokázali reagovat, Jošt připravil míček na střelu Lukášovi Novelinkovi, jeho střelu však domácí brankář ještě stačil vyrazit dorážku od JOSEFA MACHÁČKA však už ne - 3:2. Radost a naděje zahořela na naší střídačce a byla též živou vodou pro náš neúnavně povzbuzující fanklub. Domácí nám dokonce nabídli zanedlouho přesilovku, jenže byli to oni, kdo v ní udeřil. Ondřej Běloušek byl při návratu nedovoleně bráněn, toho si však rozhodčí nevšiml a tak domácí pokračovali v akci, která skončila hattrickovým gólem domácího Nohála - 4:2. Vyhrocený závěr okořenil domácí útočník, který svým nesportovním gestem směrem na naší střídačku jen potrhl opravdu hodně vypjatý duel, který jsme však prohráli o dvě branky.

 

Už před příjezdem mělo hodně chlapců obavu z nepříjemného asfaltového povrchu, což se defacto potvrdilo hned v úvodu. Nesvědčila nám ani agresivní a velmi rychlá hra soupeře. Prohráli jsme si to však zbytečným vylučováním a tím, že jsme neovládli své emoce.

 

Hlavu však nevěšíme a všechny vás zveme již příští týden na reparát do nedaleké Poličky, kde v neděli 17.10.2021 od 11:00 vyzveme horkého kandidáta na vítězství v celé lize - domácí Kometu.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
28.11.21 - 14:00
Heřmanův Městec
Muži A1.Liga 2021-2022Malenovice

nejbližší ZÁPAS

1.Liga 2021-2022
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo SK Kometa Polička Polička
06.03.2022
14:00

poslední ČLÁNKY

»Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Muži A25.11.2021
»Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!
Muži A16.11.2021
»Válka nakonec body nepřinesla, půl kůň svou tvrz uhájil!
Muži A10.11.2021
»Brněnská tvrz nedobyta. Od Špilberku bez bodu!
Muži A01.11.2021
»Kletba prolomena, drama v Poličce ukončeno Vojtěchem Šmídem!
Muži A20.10.2021