Minipřípravka - ježčí zpravodajství

Turnaj minipřípravek - Svitavy
Turnaj minipřípravek - Svitavy
Minipřípravka04.05.2018

Jak rychle se může stát dítě Ježkem? Skoro na počkání. Před 14 dny si přišla vyzkoušet hokejbal holčička A. I. Horká a o minulém víkendu poprvé nastoupila v Ježčím dresu a mezi kluky se rozhodně neztratila. Snad se stane inspirací pro další dívky a kluky, kteří by se k nám chtěli přidat.


Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka11.04.2018

Minipřípravka zahájila svou jarní část prvním turnajem na hřišti Hradce Králové. V základní části si Ježci změřili své síly se třemi týmy (Autosklo HAK Pce bílí, HBC Hostivař a HBC Rangers Opočno) a v nástavbové části se dvěma dalšími (HBC Chlumec nad Cidlinou a pořádajícím HBC Hradec Králové).Poslední turnaj minipřípravek
Poslední turnaj minipřípravek
Minipřípravka25.11.2017

Kam pojede minipřípravka na poslední turnaj nebylo dopředu jisté a nakonec byla naší minipřípravce přisouzena Přelouč ve které se našim svěřencům dačilo, když dokázali 5x vyhrát a pouze 1x byli poraženi. 


Turnaj minipřípravek v Přelouči
Turnaj minipřípravek v Přelouči
Minipřípravka26.10.2017

Minipřípravka Ježci Heřmanův Městec odehrála svůj druhý turnaj a to na hřišti Jestřábů v Přelouči. Čekalo ji celkem sedm zápasů z toho čtyři proti Autosklu, které dorazilo s početnou skupinou.Minipřípravka - turnaj Svitavy
Minipřípravka - turnaj Svitavy
Minipřípravka06.10.2017

Předposlední kategoriií která rozehrála podzimní část byla minipřípravka. Tu čekal turnaj ve Svitavách a vedlo se jí více než dobře, když odjížděla bez jediné porážky.


Minipřípravka na turnaji s dvěma týmy
Minipřípravka na turnaji s dvěma týmy
Minipřípravka11.05.2017

Minipřípravka se tentokrát na turnaji v CHlumci nad Cidlinou představila hned s dvěma týmy a zapracovala několik nových hráčů, kteří se turnaje hraném systémem 3+1 objevili poprvé.Poslední tečka za rokem 2016, aneb PF2017
Poslední tečka za rokem 2016, aneb PF2017
Minipřípravka31.12.2016

Poslední tečku za rokem 2016 udělala minipřípravka s přípravkou, kterási střihla v předposlední den roku trénink a zápas.


Ježek na Brankářské škole
Ježek na Brankářské škole
Minipřípravka14.12.2016

Brankářská hokejbalová škola přivítala po delší době opět i brankáře z naší líhně. Na akci se přihlásil J. Peřina, který je co se týká sportu značně "multifunkční", kdy zvládá vícero sportů a nejinak tomu je i na hokejbale, kde je zvyklí jak góly dávat, tak je chytat, jelikož v různých kategoriích plní různé role.1. místo - Tečka za minipřípravkovým podzimen
1. místo - Tečka za minipřípravkovým podzimen
Minipřípravka15.11.2016

V neděli 13.11. 2016 jsme se vypravili na 3. turnaj Východočeského přeboru minipřípravek do Pardubic-Svítkova. Jednalo se o třetí turnaj v této sezóně a také o poslední turnaj v tomto roce.  V přešlých turnajích jsme vždy obsadili 2.místo za suverénní SK Kometou Polička, ale tentokrát jsme ve skupině toto  mužstvo neměli, ale objevil se náš největší rival HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice. Toto utkání bývají vždycky velmi pěkná a to zásluhou obou mužstev.


Minipřípravka Ježků vstoupila do nové sezóny 2.místem ve Svitavách
Minipřípravka Ježků vstoupila do nové sezóny 2.místem ve Svitavách
Minipřípravka06.10.2016

V neděli 2.10. 2016 jsme se vypravili na 1. turnaj mikropřípravek do Svitav. Jednalo se o první turnaj v této sezóně a také turnaj mnoha premiér.