Minipřípravka - ježčí zpravodajství

Doma je doma
Doma je doma
Minipřípravka16.11.2018

Domácí turnaj minipřípravek - 3xvýhra, 1xprohra - spousta nádherných gólů


Ubojovaný turnaj
Ubojovaný turnaj
Minipřípravka31.10.2018

Výsledky dobré, ale herní projev by trenér rád zlepšil.Turnaj minipřípravek - Svitavy
Turnaj minipřípravek - Svitavy
Minipřípravka04.05.2018

Jak rychle se může stát dítě Ježkem? Skoro na počkání. Před 14 dny si přišla vyzkoušet hokejbal holčička A. I. Horká a o minulém víkendu poprvé nastoupila v Ježčím dresu a mezi kluky se rozhodně neztratila. Snad se stane inspirací pro další dívky a kluky, kteří by se k nám chtěli přidat.


Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka11.04.2018

Minipřípravka zahájila svou jarní část prvním turnajem na hřišti Hradce Králové. V základní části si Ježci změřili své síly se třemi týmy (Autosklo HAK Pce bílí, HBC Hostivař a HBC Rangers Opočno) a v nástavbové části se dvěma dalšími (HBC Chlumec nad Cidlinou a pořádajícím HBC Hradec Králové).Poslední turnaj minipřípravek
Poslední turnaj minipřípravek
Minipřípravka25.11.2017

Kam pojede minipřípravka na poslední turnaj nebylo dopředu jisté a nakonec byla naší minipřípravce přisouzena Přelouč ve které se našim svěřencům dačilo, když dokázali 5x vyhrát a pouze 1x byli poraženi. 


Turnaj minipřípravek v Přelouči
Turnaj minipřípravek v Přelouči
Minipřípravka26.10.2017

Minipřípravka Ježci Heřmanův Městec odehrála svůj druhý turnaj a to na hřišti Jestřábů v Přelouči. Čekalo ji celkem sedm zápasů z toho čtyři proti Autosklu, které dorazilo s početnou skupinou.Minipřípravka - turnaj Svitavy
Minipřípravka - turnaj Svitavy
Minipřípravka06.10.2017

Předposlední kategoriií která rozehrála podzimní část byla minipřípravka. Tu čekal turnaj ve Svitavách a vedlo se jí více než dobře, když odjížděla bez jediné porážky.


Minipřípravka na turnaji s dvěma týmy
Minipřípravka na turnaji s dvěma týmy
Minipřípravka11.05.2017

Minipřípravka se tentokrát na turnaji v CHlumci nad Cidlinou představila hned s dvěma týmy a zapracovala několik nových hráčů, kteří se turnaje hraném systémem 3+1 objevili poprvé.Poslední tečka za rokem 2016, aneb PF2017
Poslední tečka za rokem 2016, aneb PF2017
Minipřípravka31.12.2016

Poslední tečku za rokem 2016 udělala minipřípravka s přípravkou, kterási střihla v předposlední den roku trénink a zápas.


Ježek na Brankářské škole
Ježek na Brankářské škole
Minipřípravka14.12.2016

Brankářská hokejbalová škola přivítala po delší době opět i brankáře z naší líhně. Na akci se přihlásil J. Peřina, který je co se týká sportu značně "multifunkční", kdy zvládá vícero sportů a nejinak tomu je i na hokejbale, kde je zvyklí jak góly dávat, tak je chytat, jelikož v různých kategoriích plní různé role.