Minipřípravka29.09.2015Miloš Švadlenka, Jiří KozelPřečteno: 3800x

Minipřípravka začala sezónu stříbrem

Minipřípravka skončila stejně, jako přípravka na svém prvním turnaji v sezóně stříbrná. Na začátku sezóny je vždy trochu ve hvězdách, jak na tom tým bude, to co však předvedli obě kategorie je jen a jen důkaz toho, že klub nestojí na místě a pracuje již s těmi nejmenšími a postupně sklízí ovoce. Na začátku tak zvané mikropřípravky byli kdysi dva kluby Ježci a Svítkov a není jistě náhodou, že oba týmy sklidili na jak již zmíněném přípravkovém, tak minipřípravkovém turnaji první dvě místa.

Dne 27.9.2015 jsme se zúčastnili 1.turnaje Východočeského přeboru mikropřípravek ve Svitavách za účasti dvou mužstev TJ Sršňů Svitavy, HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, HBC Autosklo-HAK Pardubice, SK Komety Polička, HBC Chlumec nad Cidlinou, HBC Hradec Králové 1988 a  našich Ježků. 

Za Ježky nastoupili: Kapička Šimon - Matyáš Krbec, Filip Vinduška, Jan Švadlenka, Jakub Málek, Michal Starý, Jakub Peřina, Adéla Nepovímová, Erik Kropáček, Oskar Meissner.

Na tento turnaj jsme jeli s velikým očekáváním. Poslední turnaj, který se konal v tomto krásném areálu se nám podařilo vyhrát, ale bylo to na malé branky. 

Jak už u nás bývá zvykem, nevyšel nám první zápas turnaje, který jsme po ospalém výkonu zaslouženě prohráli, asi působil Kynedril po cestě. Po tomto zápasu jsme měli 2 hodiny pauzu, protože se na poslední chvíli odhlásilo mužstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová. Pauza nám velmi prospěla a celému mužstvu se začalo dařit. Závěrečných pět zápasů jsme zvládli s výtečným skórem 19:4.   

Výsledky:

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice        1 : 3  (0 :2)   branky: Švadlenka J.

Ježci HM  : HBC Hradec Králové 1988             9 : 0 (2 :0)   branky: 2x Kropáček E., 2x Vinduška F., Nepovímová A., Starý M., Málek J., Krbec M., Švadlenka J. 

Ježci HM : TJ Sršni Svitavy       4 : 0 (1 : 0)   branky: 2x Málek J., Krbec M., Kropáček E.

Ježci HM  : SK Kometa Polička      3 : 3 (1 : 2)   branky: Švadlenka J., Málek J., Kropáček E.

Ježci HM  : HBC Autosklo-HAK Pardubice        3 : 1 (3 : 0)   branky: Krbec M., Švadlenka J., Peřina J.

Ježci HM  : HBC Chlumec nad Cidlinou        6 : 2 (2 : 2)   branky: 3x Kropáček E., Švadlenka J., Málek J., Peřina J.

Miloš Švadlenka: "Turnaj se mi hodnotí velmi dobře a to jak po stránce předvedené hry, tak po stránce organizace. Jsem rád, že se podařilo všem nominovaným hráčům bodovat a to i premiérově a doufám, že to všem vlije ještě větší chuť do jejich další hokejbalové kariéry. Myslím si, že při některých akcích muselo zaplesat kdejaké srdíčko hokejbalových nadšenců. Nesmím, ale stále chválit, ale musíme se více zaměřit na začátky turnajů, které se nám nedaří zvládat a hráči přistupují k úvodním zápasům velmi ospale. Doufám, že na příštím turnaji, který se koná 18.10.2015 na hřišti HBC Autosklo-HAK Pardubice se nám podaří začátek zvládnout a již nyní se velmi těšíme.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a našemu početnému fanklubu, který nás značně podporoval."

 ježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019