Minipřípravka18.11.2015Jiří KozelPřečteno: 1744x

Minipřípravka se málem utopila

Dne 15.11.2015 jsme se zúčastnili 3.turnaje Východočeského přeboru minipřípravek v Chlumci nad Cidlinou za účasti dvou mužstev TJ Sršňů Svitavy, HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým a bílý tým), SK Komety Polička, HBC Chlumec nad Cidlinou a  našich Ježků.

Na tento turnaj jsme odjížděli s obavami, jak se mužstvo vypořádá s hrou na asfaltu, protože několik hráčů hrálo na tomto povrchu poprvé. Jak už bývá zvykem, čekal nás na úvod turnaje opět tým ze Svítkova. V tomto zápase jsme byli mužstvu ze Svítkova vyrovnaným mužstvem pouze v počtu střel na bránu. Všichni si uvědomili, že je něco jiného hrát na plastu nebo na asfaltu a ještě k tomu když prší. Kaluže v rozích a menší kaluže na hřišti nám dávali zabrat. Pršet nepřestávalo a my nastupovali proti týmu HBC Autosklo-HAK Pardubice (bílý tým) a měli jsme obavy, jak si mužstvo poradí s těžkými podmínkami. Hra se zlepšila a v těžkých podmínkách jsme se se štěstím mohli radovat z prvního vítězství v turnaji. Dalším soupeřem nám bylo mužstvo domácího týmu kde všichni bojovali a slavili jsme po zásluze druhé vítězství. Dalším soupeřem nám bylo mužstvo z Poličky. Už na předešlých turnajích jsme s tímto mužstvem hráli vždy vyrovnanou partii, ale tady se nám zápas vůbec nepovedl. Soupeře jsme přestříleli, ale výborný výkon předvedla brankařka v týmu soupeře a jak se nakonec ukázalo, stálo nás toto zaváhání lepší umístění v turnaji. Předposledním soupeřem nám bylo mužstvo HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým) zde jsme se dokázali rychle oklepat z předešlého zaváhání a vyhrát. Rychle přeběhnout na druhé hřiště a hurá na Sršně ze Svitav. V tomto zápase jsme si s chutí zastříleli a zaslouženě vyhráli. Při závěrečném vyhlašování jsme s napětím očekávali jak jsme dopadli a bylo z toho čtvrté místo. Na 2 - 4.místě se umístily mužstva HBC Autosklo-HAK Pardubice (bílý tým), Komety Polička a našich Ježků. Rozhodovala tedy tabulka vzájemných zápasů a my jsme o jeden jediný gól obsadili již zmiňovanou 4 příčku.   

Výsledky:

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice        1 : 4  (0 :2)   branky: Krbec M.

Ježci HM  : HBC Autosklo-HAK Pardubice (bílý tým)       4 : 3 (0 : 1)   branky: 2x Kropáček E., Málek J., Švadlenka J.

Ježci HM  : HBC Chlumec nad Cidlinou        4 : 3 (3 : 1)   branky: 2x Peřina J., Švadlenka J., Krbec M.

Ježci HM  : SK Kometa Polička      1 : 3 (0 : 2)   branky: Kropáček E.

Ježci HM  : HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým)        3 : 0 (2 : 0)   branky: 3x Kropáček E.

Ježci HM : TJ Sršni Svitavy       10 : 0 (5 : 0)   branky:  3x Kropáček E., 2x Málek J., 2x Starý M., Švadlenka J., Školník A., Nepovímová A.

Miloš Švadlenka: "V první řadě jsem rád, že jsme turnaj ve zdraví zvládli a opět se podařilo všem nominovaným hráčům bodovat, ale do jarní části je potřeba zapracovat hlavně kondici a taky na přístupu některých hráčů a naučit se disciplíně a dělat to co se má na hřišti opravdu dělat. V některých zápasech jsme inkasovali spoustu branek po našich zbytečných chybách, kterých je potřeba se na jaře vyvarovat. Myslím si, že pokud budou hráči dodržovat pokyny, kterých se po nich chtějí, budeme na jaře ještě silnější. 
V druhé řadě bych chtěl smeknout před všemi hráči všech mužstev, že i za tak nepříznivého počasí (celý den pršelo, odpoledne foukal silný vítr a byla zima) se nevzdávali a bojovali. Klobouk dolů a máte můj velký obdiv!! Stálo by za zamyšlení, jestli má cenu pořádat takový turnaj a pro takovou věkovou kategorii v půlce listopadu venku. V době, kdy existují mobilní hřiště by se mohlo hrát ve sportovních halách. 

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zapojili do podzimní části a doufám, že v té jarní se budeme snažit předvádět ještě o něco lepší výkony než doposud."

 

Za Ježky nastoupili:Kapička Šimon - Matyáš Krbec, Jan Švadlenka, Jakub Málek, Michal Starý, Jakub Peřina, Adéla Nepovímová, Erik Kropáček, Oskar Meissner a Alexandr Školník

FOTOGALERIEježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019