Minipřípravka31.03.2015Miloš ŠvadlenkaPřečteno: 1553x

Minipřípravka čtvrtá na turnaji ve Svítkově

V neděli 29.3.2015 jsme se s naší Minipřípravkou Ježků zúčastnili Svítkovského poháru konaného na hřišti v Pardubicích-Svítkově. Turnaje se zúčastnila mužstva  HBC Autosklo Pardubice, HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý a černý tým), TJ Sršni Svitavy, SK Kometa Polička a Ježci Heřmanův Městec.
Ježci HM : HBC Autosklo Pardubice  0 : 6 (0 :2)
Opět naše slabina a to jsou začátky. Herně velmi vyrovnané utkání, ale převážná většina střel se nám ne a ne vejít do branky. 
Branky Ježků: 
 
Ježci HM : SK Kometa Polička   0 : 6 (0 :2)
Hned po skončení prvního zápasu jsme hráli druhý zápas a to se suverénem této sezóny. Nálada po nevydařeném vstupu se přenesla i do tohoto druhého zápasu a výsledek byl stejný a nálada byla na bodě mrazu. I přes vzkazy, že to bylo herně opět vyrovnané a i hokejbalovost tam byla jsme museli všechny hráče i s pomocí rodičů psychicky nabudit do dalších zápasů.
Branky Ježků: 
 
Ježci HM : TJ Sršni Svitavy  5 : 0 (2 :0)
Do tohoto zápasu jsme udělali změnu na brankářském postu (nastoupil Míša Marečku) a kladli velký důraz na obranu a spolupráci všech hráčů na hřišti. Povedlo se a mohli jsme slavit první vítězství v turnaji. 
Branky Ježků: 2x  Václav Kachlík, Matyáš Krbec, Jakub Málek, Jan Švadlenka
 
Ježci HM : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (černý tým)  4 : 2 (2 :0)
Do tohoto zápasu jsme zpátky do branky poslali Šimona Kapičku a vysvětlovali mladším hráčům to, že i Svítkov se dá porazit. Povedlo se a Svítkovský syndrom byl pryč. Musím říct, že to byl super zápas. A to jsme ještě nevěděli, co nás čeká nakonec.
Branky Ježků: Jakub Málek, Matyáš Krbec, Josef Sedlák, Jan Švadlenka
 
Ježci HM : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý tým)  2 : 2 (0 :1)
Opět náš nejlepší výkon přišel až nakonec. Hra měla spád, atmosféru  i dramatičnost. Prohrávali jsme, ale ve druhé části jsme výsledek otočili a atakovali 3.místo v turnaji, ale soupeř vyrovnal a ve výsledku to byla spravedlivá remíza. Zkrátka super!
Branky Ježků: Václav Kachlík, Matyáš Krbec
 
Konečná tabulka:
1. SK Kometa Polička
2. HBC Autosklo Pardubice
3. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý tým)
4. Ježci Heřmanův Městec
5. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (černý tým)
6. TJ Sršni Svitavy
 
 
Tento turnaj jsme nezačali nejlépe, ale musím vyzvednout, že hráči se i po nepodařeném začátku psychicky zvedli a všem ukázali, že správný Ježek se nikdy nevzdává a zbytek turnaje odehráli se vztyčenou hlavou a za to jim musím poděkovat. Zjistili jsme, že můžeme důstojně hrát i s hráči Svítkova a 3.místo nám uteklo pouze o bod. 
Nejlepším naším střelcem byl opět Venda Kachlík (3  branky), ale mám radost, že mu už na paty šlapou hráči z mikropřípravky ( Matyáš Krbec, Jakub Málek a Jan Švadlenka ) !!
 
Těšíme se na další turnaj, který by se měl konat 26.4.2015 v Pardubicích-Polabinách.
 
Sestava: Šimon Kapička, Michal Mareček - Václav Kachlík, Jakub Málek, Jan Švadlenka - Filip Vinduška, Matyáš Krbec, Josef Sedlák


ježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019