Minipřípravka15.06.2015Miloš ŠvadlenkaPřečteno: 1688x

Minipřípravka čtvrtá na turnaji v Hronově a hlavně se skalpem přeborníka z Poličky!

Dne 13.6.2015 jsme se zúčastnili závěrečného turnaje Východočeského přeboru minipřípravek v Hronově za účasti dvou mužstev HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý, černý), HBC Autosklo Pardubic, SK Komety Polička, HBC Hradec Králové 1988, TJ Sršňů Svitavy a  našich Ježků.

Do turnaje jsme šli s tím, že chceme aby si i nejmenší hráči mohli zahrát ve vyšší kategorii (s brankařem) a zároveň aby si svůj první turnaj užili naši nováčkové, kteří se k nám připojili ke konci května. Myslím si, že se to povedlo.

Turnaj jsme začali, tak jak je u nás zvykem porážkou od bílého Svítkova, kde hra nebyla špatná, ale chybělo přesnější zakončení. Následoval zápas s Hradcem Králové, kde jsme provedli změny v sestavě a byly to úspěšné změny, ale i přes tyto změny jsme smolně prohráli rozdílem jedné branky. Do dalšího zápasu a to s Autosklem Pardubice jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v předchozím zápase a konečně se nám podařilo vstřelit branku. Zápas byl velmi vyrovnaný, když jsme vždy dokázali odpovědět na soupeřem vstřelenou branku a vyrovnaný stav jsme drželi ještě 2 minuty před koncem zápasu, ale v závěru jsme inkasovali 3x v rychlém sledu a připsali si 3 prohru v turnaji. S vidinou zlepšených výkonu z předchozích zápasů jsme vstoupili do dalšího zápasu proti Sršňům a zde jsme se konečně dočkali prvního vítězství v turnaji. Dalším soupeřem nám byl suverén této kategorie a to Kometa Polička. A tady musím smeknout před všemi hráči a hlavně před našim brankařem Šimonem Kapičkou, který kryl všechny střely a inkasoval 14s před konce z trestného střílení. Všichni bojovali a nakonec jsme mohli slavit první vítězství nad tímto soupeřem, kterému jsme uštědřili první prohru v sezóně!! Nejlepší zápas turnaje a gratulace od ostatních mužstev byla upřímná. Posledním soupeřem nám byl Černý Svítkov, který se nám podařilo také porazit. A turnaj jsme zakončili s bilancí 3 proher a 3 vítězství.

Výsledky:

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (bílý)        0 : 4  (0 :1)  

Ježci HM  : HBC Hradec Králové 1988             0 : 1 (0 :0)     

Ježci HM : HBC Autosklo Pardubice        3 : 6 (1 : 1)   (3x Václav Kachlík)

Ježci HM  : TJ Sršňů Svitavy       5 : 3 (2 : 1)    (Jan Švadlenka, Josef Sedlák, Matyáš Krbec, Václav Kachlík, Erik Kropáček)

Ježci HM  : SK Komety Polička         2 : 1 (2 : 0)   (Jan Švadlenka, Václav Kachlík)

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (černý)       5 : 2 (2 : 2)      (2x Jan Švadlenka, Josef Sedlák, Václav Kachlík, Marek Skyva)

Miloš Švadlenka: "Turnaj se mi hodnotí velmi pozitivně a to i přes rozpačitý začátek. Všichni hráči předvedli kvalitní výkon, ale musíme zapracovat na prvních zápasech, které jsme letos moc nezvládali. Toto zaváhání nám na tomto turnaji zpravilo premiérové vítězství nad celkovým vítězem Východočeského přeboru v sezóně 2014/2015. Vidět všechny hráče po skončení zápasu v kabině s rozjařenýma očima, úsměvem a velkou radostí. To je ten důvod, proč s těmi děcky pracujete. Super zážitek!!

Chtěl bych tímto ještě poděkovat Václavu Kachlíkovi, Josefu Sedlákovi a Marku Skyvovi za předvedenou hru a zároveň jim popřát mnoho úspěchů v kategorii přípravky, protože tento turnaj byl jejich poslední v této kategorii.

Děkuji všem hráčům, kteří se zúčastnili turnajů minipřípravek v této sezóně a těším se na další. Vím, že Vendu Kachlíka bude těžké nahradit, ale Honzík Švadlenka se v této sezóně nenechal zahanbit a ten v této kategorii zůstane další dva roky. A máme zde i další hráče, kteří se s tím poperou a ještě se o nich něco dozvíme."

Sestava: Šimon Kapička, Michal Mareček-Václav Kachlík, Matyáš Krbec, Josef Sedlák, Filip Vinduška, Jan Švadlenka, Oskar Meissner, Michal Starý, Jakub Peřina, Adéla Nepovímová, Marek Skyva, Erik Kropáček, Matyáš Kosnar.

 

ježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019