Mikropřípravka08.12.2015Miloš ŠvadlenkaPřečteno: 1918x

Mikulášský turnaj

Dne 6.12.2015 jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje kategorie mikropřípravek (ročník 2008 a mladší) ve Svitavách za účasti mužstev TJ Sršňů Svitavy (černý tým a žlutý), HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým a bílý tým), SK Hokejbal Letohrad a našich Ježků.

Za Ježky nastoupili: Kapička Šimon, Jan Švadlenka, Michal Starý, Oskar Meissner, Vodehnal Vojtěch, Mareček Michal, Němeček Tomáš a Adam Švejk.

S radostí jsme očekávali druhý turnaj pro nejmenší hráče. Pořadatelství bylo přiděleno do Svitav a zde se nám poslední dobou začalo dařit a tak musíme říci, že se Svitavy stávají naši oblíbeným městem.

Již delší dobu jsme říkali, že uvedeného turnaje se zúčastní dva týmy Ježků, ale po obdržení rozpisu byl uveden pouze jeden tým a museli jsme tedy ztenčit nominaci na tento turnaj. Škoda, že přišla pozvánka pro účast druhého týmu až v sobotu ráno, po odřeknutí turnaje Jestřábi Přelouč, ale v tak krátkou dobu jsme děti již dohromady nemohli dát. Dalším zpestřením bylo, že se nám ve středu zranila Adélka Nepovímová a v pátek onemocněl Kubík Peřina, ale jelikož máme hráče s "Ježkem v srdci", okamžitě nominaci přijali Tomáš Němeček a premiérově Adam Švejk a vedli si na výbornou.

Turnaj byl rozlosován do dvou skupin, kde ve skupině A byla mužstva: HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým), SK Hokejbal Letohrad, Ježci Heřmanův Městec, TJ Sršni Svitavy (černý tým) a ve skupině B: HBC Autosklo-HAK Pardubice (bílý tým), HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, TJ Sršni Svitavy (žlutý tým).

  Vstup do turnaje se nám nad očekávání podařil a kvalitní hrou jsme modré HBC Autosklo-HAK Pardubice přehráli a zaslouženě vyhráli. Dalším soupeřem nám byl celek SK Hokejbal Letohrad a tento zápas byl až do konce vyrovnaný a po předvedené hře soupeře musím uznat, že remíza by tomuto zápasu slušela nejlépe. V první části jsme předváděli to co v prvním zápase, ale ve druhé byl jasně lepší soupeř. Zde bylo znát, že jsme hráli tento zápas ihned po skončení prvního a byli jsme ke konci unavení a bez pohybu, ale štěstěna nám ukázala svoji tvář a byla z toho druhá výhra v turnaji. Jak jsme očekávali byl to zápas o vítěze skupiny a byli jsme rádi, že jsme ho zvládli. Poslední turnaj byl s domácími a tento zápas jsme také zvládli a z prvního místa ve skupině jsme očekávali soupeře pro semifinále a tím se stali opět domácí, ale tentokrát žlutý tým. Očekávání bylo velké, ale nejlepší předvedenou hrou v tomto turnaji jsme zaslouženě vyhráli a mohli se radovat z postupu do finále. Ve finále nás čekalo mužstvo HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, které také prošlo turnajem bez porážky. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a to jak herně, tak i výsledkově. Dvakrát jsme prohrávali a dvakrát se podařilo Honzíkovi Švadlenkovi vyrovnat a tak poprvé na tomto turnaji nás čekalo prodloužení. Prodloužení již byla loterie kdo z koho a zde se nám štěstí ukázalo i odvrácenou tvář a prohráli. Atmosféra ve finále byla nádherná a všichni si to velmi užili. Na závěrečném vyhlašování připravili organizátoři pro všechny překvapení a to účast předávání medailí samotným Mikulášem za dohledu anděla a čerta. A jak to bylo výsledkově:

Výsledky:

Skupina

Ježci HM  : HBC Autosklo-HAK Pardubice (modrý tým)        4 : 0   branky: Vodehnal V., Kapička Š., Švadlenka J., Němeček T. 

Ježci HM  : SK Hokejbal Letohrad             3 : 2    branky: Švadlenka J., Starý M., Kapička Š.

Ježci HM  : TJ Sršni Svitavy (černý tým)      10 : 0    branky: 3x Vodehnal V., 2x Kapička Š., 2x Mareček M., Švejk A., Meissner O., Švadlenka J.

Semifinále

Ježci HM : TJ Sršni Svitavy (žlutý tým)      4 : 0   branky: 2x Vodehnal V., Starý M., Kapička Š.

Finále

Ježci HM  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice      2 : 3 pp   branky: 2x Švadlenka J.

Miloš Švadlenka: "Turnaj jsme myslím si zvládli velmi dobře, až na některé okamžiky. Na tomto turnaji si odbyli premiéru Adam Švejk a myslím si, že premiéru s Ježkem na dresu to byla úspěšná. Všem hráčům se podařilo vstřelit branku a to Adamovi a konečně se nám trefil i náš obětavý obránce Oskar Meissner, kterému jsme to všichni přáli a všem to vlilo ještě větší chuť. Dále bych chtěl vyzdvihnout výkon Vojtěcha Vodehnala, který se nezalekl šance a na svém druhém turnaji se stal našim nejlepším střelcem. Super a jen tak dále Vojto!!  Na závěr bych chtěl všem popřát krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví v novém roce 2016 se spousty krásných zážitků s hokejbalem!"
 


ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019