Mikropřípravka11.10.2019Jiří KozelPřečteno: 742x

Mikropřípravka v Hradci Králové

Již i nejmenší kategorie mikropřípravkářů, kterou hrají hráči narozeni maximálně ročníku 2012 mají svůj první turnaj za sebou. Díky velkému počtu nováčků, kteří se k nám přidali v průběhu září se náš tým opět rozdělil na dvě mužstva.

Honek Ondřej (modrý tým): "Ačkoliv bylo nedělní ráno dosti chladné, nepůsobili jsme vůbec zatuhlým dojmem a proti Pardubicím jsme sehráli pohledné utkání a gólově se nám dařilo. Po Pardubicích přišel tým Přelouče, který naše kluky pořádně potrápil a vyrovnat se nám podařilo 4 sekundy před koncem zápasu - bojovnost byla veliká, a určitě jsme si remízu zasloužili. Poté nasledoval tým Hradce Králové. V tomto zápase jsme nastříleli 7 branek, takže určitě spokojenost. Dařila se nám přihrávka a herně až na pár drobných chybiček utkání dobře zvládnuté. Po základní skupině, kterou naši "trpaslíci" vyhráli, přišel opět na řadu zápas s Přeloučí. Průběh zase velice vyrovnaný, avšak soupeř se trefil do naší branky třikrát a nám tentokrát štěstí moc nepřálo. Naše kluky bych chtěl pochválit za super odmakaný turnaj a určitě na nich byl vidět herní posun."

 

Kuchař Martin (bílý tým): "První turnaj má za sebou také mikropřípravka která zavítala do Hradce Králové.Hráli jsme na dva týmy s řadou nováčků a ze začatku turnaje to bylo znát na naší hře ale jak turnaj postupoval tak se hra obou týmů zlepšovala."

 

Sestavy:

Modrý tým: Ludvíček, Honek, Pilař, Rejnek, Štefek Jáchym, Štefek Jonáš

Bílý tým: Kuchař, Semrád, Dvořák, Štěpánek, Hlína, Kalus

 

Zápasy modrého týmu:

Ježci Heřmanův Městec "modrý tým" vs. HBC Autosklo Pardubice "bílý tým"    5:3
Ježci Heřmanův Městec "modrý tým" vs. HC Jestřábi Přelouč    1:1
Ježci Heřmanův Městec "modrý tým" vs. HBC Hradec Králové   7:2
Ježci Heřmanův Městec "modrý tým" vs. HC Jestřábi Přelouč   1:3
 
 

 

 

ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019
»Mikropřípravka v nafukovačce
Mikropřípravka04.12.2018