Mikropřípravka11.05.2018Jiří KozelPřečteno: 1013x

Mikropřípravka u Pirátů

Hradec Králové hostil další turnaj mikropřípravek na kterém se opět představily dva týmy ježků, kteří opět ukázali, že již umí své soupeře porazit, nebo minimálně potrápit. Hlavní je, že si všichni nedělní odpoledne užili a odjížděli s úsměvem ve tváři.

Jiří Šulc (bílý tým): "Mikropřípravka JEŽKŮ bojovala proti dalším týmům na turnaji v H. Králové. Tentokrát se povedlo dát dohromady dvě trojky v obou týmech. Hráči se vrhli do všech zápasů s velkým nasazením a bylo vidět, že už se někteří dostávají do těch správných hokejbalových kolejí. S rozvahou zpracují přihrávku, podívají se kde mají spoluhráče, přihrají a nebo se sami pokusí o nějakou akci. Sehráli jsme čtyři krásné zápasy, ve kterých se nám povedlo dát spousty gólů. Ačkoliv jsme také několik míčků lovili z naší branky, nebyli jsme týmem, který „utěsní“ svou branku jedním hráčem a z poloviny hřiště se zkouší trefit. Hráčům velká pochvala za jejich hru."

 

Sestava (bílý tým): Šulc, Ludvíček, Kuchař, Kobera, Zavadil, Horečka


Jiří Kozel (modrý tým): "Opět dva týmy po šesti dětech a opět parádní výkony. Modrým se povedlo vyhrát úvodní dva zápasy a ačkoliv se již následně tolik nedařilo, tak byl zase znát částečný posun dopředu. Na hráčích je již vidět, že pochopili systém jakým chceme hrát. Jsou si vědomi, že jeden by měl být stažený, ale zároveň se má zapojit do hry a né jen bránit vlastní bránu a hned je znát, že se nám do hry zapojí celá trojice, což si myslím bude nejvíce znát v minipřípravkách. S každým turnajem jdou naše výkony nahoru a již nyní se těsíme co předvedeme v Letohradě. Dík všem za super turnaj."

 

Sestava (modrý tým): Kozel, Tlapák, Kocian, Linhart, Leden, Novák

ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019