Mikropřípravka26.10.2016Jiří KozelPřečteno: 1563x

Mikropřípravka odstartovala Česko-Slovenský superpohár

Mikropřípravkáři, tedy hráči ročníků 2009 a mladší (dívky 2008 a mladší) se postarali o doprovodný program při Česko-Slovenském superpoháru v Pardubicích konaného 22. 10. 2016. Sestava Ježků čítala původně 12 jmen a tak jsme přihlásili dvě mužstva. Nakonec jsme si díky dvěma omluvenkám museli vystačit s 10 dětmi. Sestava čítala jména již zkušených harcovníků, kteří již naskakují dokonce za přípravkáře, tak úplných nováčků, kteří drží hokejku sotva 14 dní. Namixovali jsme tedy dva týmy, kde byli vždy jak zkušení hráči, tak nováčci.

 Jiří Kozel: "V nejmenší kategorii je pro nás výsledek to poslední co by nás asi zajímalo a tak od nás trenérů děti ani neslyšeli před posledními zápasy, že hrají finále či o třetí místo. Prostě věděli, že jde o poslední zápas toho dne a že si ho mají užít, jako ty předešlé. Nehodláme stresovat v průměru 7 děti, nějakou nutností něco vyhrávat. Ostatně proto ani zde na internetových stránkách neuvádíme, jak to vlastně dopadlo. Kdo hledá najde, ale nám jde hlavně o zážitky dětí, které si myslím museli být jen a jen pozitivní, jelikož celý turnaj se nesl v pohodové atmosféře. Díky tomu se i všichni přítomní můžou cítit jako vítězi.
Hráči, kteří již hrají rok a déle ukázali, že jsou skutečnými tahouny a postarali se o většinu vstřelených branek. Nováčci ukázali co vše se lze naučit za necelé dva měsíce a že toho bylo spousta od vedení míčku, přihrávek a dokonce i střílení branek. Hráli jsme asi nejútočnější hokejbal co byl toho dne vidět, po hráčích jsme chtěli, aby byli hlavně co nejvíce aktivní a nehlídali jen tvrdošíjně naši branku i kdyby to mělo znamenat inkasovaný gól a tak jsme útočili povětšinou v celé trojici."

Sestava bílého týmu Ježků: Peřina, Vodehnal, Kobera, Kozel, Zavadil

Sestava modrého týmu Ježků: Lorenc, Nepovímová, Šulc, Novák, Vejtruba

 

Staň se Ježkem a pojeď s námi na turnaj 4. 12. 2016. Rádi uvítáme další nové tváře na hokejbalových trénincích, které máme každé pondělí a středu od 16:15-17:15 a nezapomeňte potřebujete pouze sportovní oblečení na první měsíc Vám rádi věci zapůjčíme bez nutnosti platit členský příspěvek. Pokud je Vaše dítě starší ročníku 2009 neváhejte nás kontaktovat na info@jezci.cz, kde Vás rádi nasměrujeme na trénink Vaší kategorie.

ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019