KLUB10.01.2019Josef KozelPřečteno: 2332x

Máme nový web! Start nového roku přináší dlouho očekávanou renovaci webových stránek.

Hokejbalový klub SK Ježci Heřmanův Městec, z.s. oslaví v roce 2019 své velké výročí - 20 let hokejbalu v Heřmanově Městci. Prvním dárkem, který si sám nadělil jsou nové webové stránky.

WWW.JEZCI.CZ od ledna 2019 v novém

Přání klubových příznivců, členů klubu a jeho funkcionářů je vyslyšeno. Nové internetové stránky jsou plně responzívní a tak vyhoví v prohlížení choutkám nejrůznějších zařízení od malých mobilů, přes tablety až po velké počítače. Jádrem celého systému jsou data, která obsahovaly původní webové prezentace. V nich má klub bohatou historii. Díky nově zpracovanému archivu tak můžete listovat články z daleké minulosti a připomenout si tak klubové události.

Velkým bonusem je propojení s novým Informačním systémem ČMSHb IS2. Statistiky, tabulky a výsledky zápasů jsou přejímány přímo ze svazového systému a tak bude k dispozici vždy aktualizovaný přehled ježčích sportovních výsledků.

V nejbližších dnech a týdnech bude web čekat ještě důkladnější propojení s klubovou historií a také současností. Jelikož web umožňuje evidovat statistická data všech jednotlivců, budou postupně doplněny i jejich podobenky, aby se fanynky a fanoušci mohli kochat krásami ježčí rodiny. Na všechny hráče a hráčky tak čeká martirium focení profilových fotografií. Už nyní může každý ladit účes a odpovídající výraz ve tváři...

WEB má před sebou budoucí vývoj, pomůžete nám s nápady?

Současná podoba webu není jeho konečnou verzí. Máte-li nápad, námět či myšlenku, jak náš web doplňovat či rozšiřovat - neváhejte se nám ozvat. Vaše postřehy adresujte na mailovou adresu info@jezci.cz - už teď se na ně těšíme.