KLUB24.08.2019Josef KozelPřečteno: 921x

Lukáš Kohoutek + Tomáš Snížek = noví vládci Penalty hokejbalu!

16.ročník Penalty hokejbalu je minulostí! Vláda Marka Kišše a Filipa Amenta rovněž skončila. Novými penaltovými krály se stalo pardubické duo Lukáš Kohoutek a Tomáš Snížek.

Maximální počet účastníků, tj. 32 dvojic předvedl více než pětihodinovou podívanou, která skončila finálovým soubojem, jenž ve třetím setu rozhodla jedna jediná branka - zlato tak patří pardubické dvojici Lukáš Kouhoutek a Tomáš Snížek. Druhé místo zamířilo rovněž do Pardubic a to pro dvojici Dominik Bureš/Michal Křemenák, bronz slavil Jan Turčáni a Roman Chalupa z Chrudimi. Bramborová 4.příčka pak připadla heřmanoměsteckému střelci Radku Böhmovi s královehradeckým brankářem Tomášem Dvořáčkem.

Nejlepším střelcem celého klání se s úspěšností 45,45% stal Lukáš Kohoutek, nejlepším brankářem pak byl rovněž účastník z Pardubic, brankář extraligového Autoskla David Stárek s úspěšností 80,65%.

Detaily a statistické přehledy:

Fotohlédnutí najdete v přebohaté fotogalerii na https://alacizkova.rajce.idnes.cz/Penalty_hokejbal_2019.

Velké poděkování patří za skvělý zvuk firmě Michal Horkel Sound systems, včetně zábavných přeměn jmen některých hráčů, rozhodčím Kamilu Mlejnkovi, Lubomíru Mencovi, Filipu Kachlíkovi a jejich vrchnímu veliteli patriku Ticháčkovi a také pro mnohé neviditelnému týmu pořadatelů. Bez nich by akce neměla skoro nic ;)