Muži A02.10.2019Josef KozelPřečteno: 845x

Lokomotiva vykolejila, Ježci ji zlomili 2 minuty před koncem

Dvě pětice odvážných vzhledem ke zdravotnímu kádru zamířily v souboji prvního s druhým na horkou půdu do České Třebové. Ani Lokomotiva Ježky nezastavila. Cenný bodový zisk nám upevnil první příčku v tabulce.

TJ Lokomotiva Č.Třebová v. Ježci HM   5:7  (0:3, 2:1, 3:3)

Petr Menc v brance, Štěpán Šídlo v útoku - to byly pozvaná dvě jména pro těžký souboj v České Třebové. Trenér Peřina měl k dispozici pouze 10 hráčů a tak taktika nemohla být jiná než "námícháme jim beton". A to je ještě třeba připomenout, že to byl stav papírový, protože trio Hudec-Macenauer-Bahník rozcvičku nějak časově nezvládalo.

Domácí na tři lajny začali aktivně, ale přes pozornou obranu se nedostávali a když už, tak pozorný Petr Menc nedával prostor ke složitým situacím. A pak přišla silná tříminutová pasáž našeho celku. Mezi 10.-13.minutou jsme třikrát udeřili - 2x Tomáš Hudec a 1x Ondřej Běloušek zcela šokolovali domácí - 0:3.

Začátek druhé třetiny přinesl další radost. Patrik Škoda po asistenci Dominika Macenauera nastavil skóre na snový stav 0:4! To však bylo ale pro náš tým najednou hodně nebezpečné, což trenér Peřina okomentoval slovy: "Systém se najednou zhroutil. Začali jsme s těma bláznama hrát hurá hokejbal, vykašlali na domluvenou taktiku a k tomu ještě Roman Jošt vyzval soupeře k jejich prvnímu gólu. Za 4 minuty bum prásk a 4:2... Naštěstí přišel konec 2.třetiny a trochu oddych."

Domácí byli opět v zápase a třetí třetina měla přinést rozuzlení. Nabídla však hororový scénář pro oba soupeře. Naštěstí se šťastným koncem pro náš tým. Když v 37.minutě Tomáš Hudec nádherně zkompletoval svým třetím gólem hattrick, zdálo se, že je hotovo - 2:5. Nebylo tomu tak. Během 40.-42.minuty totiž domácí neskutečně srovnali krok třemi brankami - 5:5 a byli v laufu. Trenér Peřina musel sáhnout k oddychovému času, Petra Mence střídal v brance Lukáš Synek a na časomíře svítilo 3:11 do konce základní hrací doby. Unavených 10 hráčů však předvedlo závěr z kategorie snů. V čase 42:46, tedy ani ne minutu po vyrovnání Ondřej Běloušek vyhání pavučiny z domácí branky a pouhých 16 vteřin po něm stejnou lahůdku s vymetenou pavučinou předvede i Roman Jošt - 5:7! Tím byla Lokomotiva definitivně zlomena. Všechny tři body z jejich horké půdy odvezl tak náš celek.

Trenér Peřina zvolil k hodnocení utkání výstižná slova: "Až několik hodin po zápase se mi vrátil tep alespoň trochu do klidového režimu. Zažil jsem zatím nejtěžšího soupeře, ale i nejlepší výkon z pohledu taktiky, důslednosti a poctivosti u našeho týmu. Před klukama smekám. Jak před oběma brankaři, tak před těmi desti statečnými v poli. Slavíme 3 body ze hřiště, kde si troufám říct, že se to letos už nikomu nepovede..."

Branky Ježků: 10.Hudec (Valenta, Jošt), 13.Běloušek (Macenauer), 13.Hudec, 17.Šídlo (Macenauer), 37.Hudec (Macenauer), 43.Běloušek, 44.Jošt

Sestava Ježků: Menc P. (od 42. Synek) - Macháček, Valenta, Hudec, Trojek - Škoda, Běloušek, Macenauer, Bahník, Jošt, Šídlo

 

 

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
06.03.21 - 15:00
Svitavy - ZS
Svitavy2.Liga 2020-2021Muži A

poslední ČLÁNKY

»Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021
»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020
»Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020
»Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020
»V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020