Starší žáci03.11.2016Jiří KozelPřečteno: 581x

Lekce od Pirátů

Ježíšek přišel ke starším žákům o něco dříve a naděloval opravdu hodně. Nedá se nic dělat musíme se oklepat a zkusit 5. 11. od 10:00 porazit potřetí Přelouč.

HBC Hradec Králové 1988 – Ježci Heřmanův Městec 23 : 0 (13:0,6:0,4:0)

 

Jiří Kozel: „Po dvou zápasech, které jsme zvládli proti Přelouči jsme opět hráli s týmem, který patří mezi první tři nejlepší Východočeské celky, s nimi se nemůžeme pasovat. V předešlých zápasech proti těmto soupeřům však tým chtěl se soupeřem bojovat a uhrát co nejlepší výsledek. Navíc jsem na střídačce vždy spatřoval nahecování a chuť soupeři čelit i za narůstajícího výsledku.

Tentokrát jsme do zápasu vstoupili přímo úděsně a také si z první třetiny odnesli debakl, který se nedá okomentovat jinak než, že jsme si ho zasloužili. Od druhé třetiny jsme se zlepšili a přeci jen začali konečně makat a hlavně směrem dopředu si i něco vytvořili – škoda jen, že tam něco nespadlo. Piráti kombinovali super přihrávky s ještě lepší hrou 1 na 1, však někteří hráči již hrají v kategoriích mladšího dorostu.

Doufám, že za špatným vstupem do utkání bylo několik faktorů, že většina hráčů měla v nohách, ze dne předešlého celodenní výběrový camp, pak to, že většina hráčů odehrála hned ráno v Hradci Králové dvě vítězná utkání kategorie MŽ a následně museli čekat 4 hodiny na utkání žáků starších a trošku se z nich vytratila chuť ještě ten den něco předvést.

Na soupeře z první trojky nestačíme, není ostuda prohrát, dostat ranec, ale je ostuda odehrát zápas, tak jak jsme odehráli první třetinu…to snad napravíme. Nyní jdeme na Přelouč, kterou se pokusíme potřetí porazit a tím dát najevo, že na poslední místo nepatříme. Pak nás čeká Letohrad s Macháčkem, kde to bude opět těžké, ale snad to zvládneme lépe herně – výsledek se uvidí.

Jen ještě doplním, pro ty co vystraší výsledek 23:0 – není to nejhorší výsledek, týmy v této soutěži prohrávají i vyšším rozdílem.“

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

9 : 1
02.06.19 - 16:00
Černošice - ZS
SvítkovFinále MČR SŽStarší žáci

poslední ČLÁNKY

»Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019
»Ježci jedou na MČR
Starší žáci28.05.2019
»Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019
»Druhé místo pojištěno
Starší žáci10.05.2019
»Hradec ani na potřetí nevstřelil Ježkům branku
Starší žáci02.05.2019